Skip to content

Sestdien Rīgā norisināsies otrais pasākums no jaunās mākslas pasākumu cikla [N]AKTS FĀZE!

Šī gada 12.augustā Rīgā, kultūrtelpā “Tu jau zini Kur.” tiks atvērtas durvis uz īpašu notikumu – “ALTERNATĪVĀ [N]AKTS SMAGAJĀ FĀZĒ”. Šis solās būt unikāls pasākums Latvijā, kā nolūks ir vienot interesantākos jaunos latviešu mūziķus uz vienas skatuves, kā arī sniegt publisku iespēju dažādiem mākslas darbiem un instalācijām.

”[N]AKTS FĀZE” ir Latvijas jaunās mākslas pasākumu cikls, kas notiek trīs reizes šajā gadā – 17. jūnijā, 12. augustā un 16. septembrī. Tā ir festivāla sajūta tepat Rīgas centrā!

17. jūnijā satikāmies pirmajā no pasākumiem – “[N]AKTS POPulārajā FĀZĒ”! 12 stundas, no sestdienas pēcpusdienas līdz pat svētdienas rītam skatītāji baudīja mūziku un mākslu, dalībnieki performēja savus darbus. 7 jaunie dzejnieki, 4 jaunie mūziķi un nakts noslēgumā – DJ!

Nākamais [N]AKTS FĀZE vakars būs vēl īpašāks! Šo sestdien, 12.08., tiksimies uz vakaru, kur alternatīvais apvienosies ar smago. 6 jaunie mūziķi – Māra Dagne, Zigismunds Arbaliņš, Panikas Lēkme, The TUNES un DIĀNA, Honey Blue, YR un B Optimist. Kā arī video projekcijas no Hugo Pētersona, par pasākuma noformējumu parūpēsies Jauno Dizaineru un Mākslinieku biedrība “U”. Apmeklētāji varēs arī vērot Amandas Lūses vizuālās mākslas darbus apvienojumā ar dzeju, un Kristīnes Petrovskas instalāciju “Piena mašīna”.

“[N]AKTS FĀZE” būs vieta, kurā Latvijas jaunie mākslinieki var gūt noderīgu pieredzi savā karjeras sākumā un var izpausties gandrīz bez ierobežojumiem, gūstot gan pieredzi, gan arī jaunu auditoriju savai mākslai. Pasākumu ciklu organizē biedrība “FĀZE EVENTS”, kas iepriekš ir organizējuši festivālus Ikšķilē – “FEST FĀZE”!

Biļetes pieejamas: https://ticketshop.lv/lv/events/5212 vai www.fazeevents.lv .

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit