Skip to content

Sevi piesaka dziedātāja Annemaria

Ar dziesmu “Mirklī būt” un video pašmāju popmūzikā sevi piesaka dziedātāja Annemarija Moiseja ar jaunu skatuves vārdu ANNEMARIA! Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati dziedātāja, bet producents Juris Ludženieks.

“Šīs dziesmas ideja un vārdi pie manis atnāca ātri un viegli. Tā, it kā es to jau būtu nosapņojusi un tagad vienkārši īstenojusi klausāmi. Dziesma ir maiga, vienkārša un, manuprāt, silta tās izvēlētās tēmas dēļ. Būtībā stāsts ir par to, ka nevajag baidīties būt vienam ar sevi, ka jāspēj no ikdienas rutīnas uz brīdi atrauties un atslābināties, nenodarbinot sevi ar neko. Šoreiz dziesmas teksts ir veidots pēc manām sajūtām, atrodoties manā miera pasaulē, kuru es neatklāšu. Tā ir vieta, kur es jūtos labi, jūtos laimīga un spēju būt ar sevi, savām domām un tās nostabilizēt. Domāju, ka ikvienam ir savs nostūris, kurā viss liekas šķietami vienkāršs un skaists. Dziesmas moto – neaizmirsti sevi un savu būtību, baudi to, kas tev dots, un dzīvo! Katra diena ir kā jauns sākums,” stāsta ANNEMARIA.

Dziesmas video filmēja Andris Koemecs (AK prodmedia) un Fotogrāde Diāna Dīriķe , bet pēcapstrādi veica Tiny Latvian Productions komanda.

Līdz šim ANNEMARIA piedalījusies vairākos muzikālos projektos, dziedājusi fona vokālu jau Latvijā zināmiem māksliniekiem, kā aŗī iedziedājusi tautasdziesmu apdares XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku  lieluzvedumam “Māras zeme”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit