Skip to content

“Shadow RA” nodod klausītāju vērtējumam dziesmu “Spinning Around”

Uzsākot savas muzikālās solo gaitas, dziesmu autors un izpildītājs ”Shadow RA” nodod klausītāju vērtējumam savu pirmo studijas darbu – ”Spinning Around”. Dziesma tapusi ilgākā laika posmā, ļaujoties muzikālajiem eksperimentiem, tā palīdzot kompozīcijai ieņemt savu izteiksmīgāko struktūru un piemērotāko skanējumu. Dziesmas vārdu autore ir dzejniece no Austrālijas – Lee Emmett. 

Lai gan skaņdarbs “Spinning Around” ir vairāk piederīgs indīpopa mūzikas žanram, pats mākslinieks savulaik darbojies arī metālmūzikas un rokmūzikas lauciņos. Ar šīm šķietami krasajām pārmaiņām “Shadow RA” vēlas vērst uzmanību uz to, ka mīlestība pret mūziku ir viena, un vēstījumu caur dziesmu var pasniegt ļoti dažādos veidos. Reizēm dziesma pati izvēlas, kā tā vēlas skanēt, un dziesmas autoram nākas tam vienkārši ļauties. Šāds solis paplašina apziņu un ļauj iepazīt mākslas pasauli daudz plašāk.

Iepriekš mūziķis darbojies tādās grupās kā “The Violence of Silence”, “Symbolic”, savukārt šobrīd, paralēli “Shadow RA” gaitām, joprojām turpina iesaistīties muzikālajās apvienībās – “CanZone”, “Mark In Red” un “Milleru-Balandīnu ģimene”.

Dziesma stāsta par cilvēka iekšējo brīvību, vieglumu un apkārtējās pasaules skaistumu. Par cerīgu un priekpilnu skatu nākotnē. Taču mūziķis neļauj vārdiem izskanēt pavirši – jautri nepiespiestos toņos. Dziesmas skanējums ir kā atgādinājums, ka katra diena ir kā jauns izaicinājums, un ka katram maizes klapam ir arī sava garoziņa.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit