Skip to content

Shipsea & Aminata prezentē video dziesmai “Tavi viļņi”, tuvojoties Jāņa Šipkēvica 40. jubilejas koncertiem

Jāņa Šipkēvica soloprojekts “Shipsea” un Aminata šodien prezentē video dziesmai “Tavi viļņi”. Kā zināms, “Tavi viļņi” iekļauta “Shipsea” jūnija sākumā izdotajā albumā “Apgaismo mani”.

Video tapis ciešā galvenā operatora Pētera Vīksnas un horeogrāfu Janas Jacukas un Marģera Vanaga sadarbībā; video piedalās laikmetīgās dejas kompānija “SIXTH”, tas filmēts “Hanzas Peronā”. Video klipa ideja radusies jau šī gada sākumā, gatavojoties mūzikas skaņu ierakstu balvas pasniegšanas ceremonijai “Zelta Mikrofons”, kurā Jānis un Aminata pirmo reizi publiku iepazīstināja ar dziesmu “Tavi viļņi”.

Iepriekš, līdz ar dziesmu “Tavi viļņi”, tika publicēts arī dziesmas teksta video, kuru radīja Ksenija Sundejeva.

Ar virkni iespaidīgu viesmākslinieku dalību jau šī mēneša beigās, 30. un 31. augustā, Dailes teātra Lielajā zālē notiks mūziķa Jāņa Šipkēvica 40. jubilejai veltīti koncerti “Apgaismo mani”.

Koncerta pirmajā daļā būs dzirdama “Shipsea” albuma “Apgaismo mani” skaņdarbi, savukārt, koncerta otra daļa būs kā retrospekcija visai Jāņa Šipkēvica daudzkrāsainajai mūziķa karjerai. Uz skatuves mūziķim pievienosies gan viņa draugi un karjeras pirmssākuma, grupas “Cosmos”, biedri, gan arī šī brīža domubiedrs Reinis Sējāns no grupas “Instrumenti”, kā arī Aminata, Astro’n’Out mūziķe Māra Upmane-Holšteine un albuma “Apgaismo mani” viesmākslinieces – Kristīne Pāže, Gabriēla Zvaigznīte un ŪGA.

“Shipsea” koncerti “Apgaismo mani” 30. un 31. augustā Dailes teātrī

Biļetes uz koncertiem pieejamas Aula.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit