Skip to content

SHIPSEA publicē jaunu dziesmu un izziņo jaunā albuma atklāšanas koncertus

Tiek izziņoti SHIPSEA jaunā albuma “Lielās cerības” atklāšanas koncerti 6. un 7. jūnijā,  atzīmējot arī koncertsezonas atklāšanu K.K. Fon Stricka Villā. Tiek atklāta arī pirmā kompozīcija no topošā albuma – “I Carry Your Heart”, kas tapusi iedvesmojoties no amerikāņu dzejnieka un gleznotāja Edvarda Estlina Kamingsa (e. e. cummings) 1952.gadā tapušās dzejas.

Šī gada vasarā aprit tieši desmit gadi kopš mūziķis, komponists un multiinstrumentālists Jānis Šipkēvics uzdrošinājies doties muzikālos meklējumos, savu skaniskās ekspedīcijas solo projektu nodēvējot SHIPSEA vārdā.

Šim notikumam par godu 6. un 7. jūnijā tiks atzīmēta mūzikas albuma “Lielās cerības” atklāšana, kā arī dokumentālā īsfilma. Šie koncerti atklās arī koncertnotikumu sezonu K.K. Fon Stricka Villā.

Albumā “Lielās cerības” tiks iekļauti skaņdarbi, kas tapuši pirms desmit gadiem “Piena svētkos”, Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kad sapulcējās pirmreizēja muzikāla savienība, kura vienu vienīgu reizi uzstājās un pirmatskaņoja radītās dziesmas – ģitārists Matīss Čudars, sitaminstrumentālists Ivars Arutjunjans, taustiņinstrumentālists Rūdolfs Macats, arfiste Elizabeta Lāce un čellists Lenarts Heindelss. Šogad, kad pagājuši 10 gadi, atmiņu un muzikālās sinerģijas vadīti, mūziķi atkalapvienojās, lai ierakstītu un laistu klajā eksperimentālās popmūzikas albumu.

“Kad 2014.gada 8.jūnijā pirmo reizi satikāmies uz vienas trases tādā sastāvā – ar lielām cerībām, nepabeigtām dziesmām, atvērtiem prātiem, šķiet, pasaule bija citāda, mēs paši arī. Manī tai laikā notika būtiskas izmaiņas – gan personīgajā dzīvē, gan muzikāli. Kā jau katra krīze, arī šī bijusi iespēja tapt kaut kam jaunam, riskantam un dzīvi apliecinošam. Tas, ko iesākām toreiz, tiek pabeigts tagad. Un iespējams turpināsies vienmēr,” tā Jānis Šipkēvics.

Biļetes pieejamas “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta vietnē: https://store.bilesuserviss.lv/public/lv/event/426351/purchase?sp=rcmdLat

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit