Skip to content

“Signe un Jānis” laiž klajā pirmo singlu un videoklipu!

“Signe un Jānis” mūzikā darbojas jau vairākus gadus, bet plašāku atpazīstamību ieguva, piedaloties TV3 šovā X-Faktors 2018. gada nogalē. Duets laiž klajā savu pirmo singlu – “Tilti”, kas nu tiek piedāvāts plašākas sabiedrības novērtējumam.

Mūzikas autors ir Jānis, bet dziesmas teksta autore ir Signes māsa Asnāte Tarvide. Dziesma tapa pāris mirkļos, sākot ar melodijas dungošanu mājās, kurai tajā pat vakarā tapa arī vārdi. Signe un Jānis ar dziesmu “Tilti” pauž vēstījumu, kas tuvs un saprotams katram, kas grūtā brīdī piemirsis par savu paša apziņas spēku, atbalstu no tuvajiem un par iespējām, ko sniedz patiesa draudzība un cieņa. Dziesma aicina turēt atvērtu prātu, sajust savu vērtību un ļauties sirdsbalsij sevi vest.

Līdz ar dziesmas izdošanu publicēts arī dziesmas lyric videoklips, kuras idejas autore ir Signe, bet klipu veidoja Jānis. Dziesmas video ir par savienojumu jeb tiltu, kas savieno ne tikai prātu un dvēseli, bet arī par savienojumu starp mums visiem. Sākot no tilta, kas ved no sirds uz sirdi, gan no sevis pie citiem, līdz tiltam uz piederību visā plašājā visumā.

Dziesmas ieraksā duets piesaistīja vēl 3 pieredzējušus, profesionālus un talantīgus mūziķus – Armandu Varslavānu (ģitāra), Reini Petroviču (bass) un Mareku Loginu (bungas). Dziesmas ierakstu un apstrādi veica Armands Varlavāns.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit