Skip to content

Singapūras Satīns izdod dziesmu “Organizētā grupa”, acina uz tikšanos “Palladium” koncertzālē

Par supergrupu dēvētā apvienība Singapūras Satīns izdevusi dziesmu “ORGANIZĒTĀ GRUPĀ”. Šis ir pirmais grupas singls pēc pērn oktobrī iznākušā albuma “SUPER”, kas vēl aizvien atrodams Latvijas straumētākas mūzikas topos. Jau pavisam drīz, 28. un 29.martā, Singapūras Satīns aicina savus klausītājus uz tikšanos SUPER KONCERTĀ  “Palladium” koncertzālē.

“Mēs nebūtu tikuši tik tālu mūzikas industrijā, ja mēs nebūtu saliedēti  un nebūtu darījuši šo visu tik organizēti. Dziesma ir lielisks pierādījums tam, ka džeki arī pēc konstantas ļoti dažāda un daudzveidīga muzona ražošanas 8 gadu garumā joprojām var savākties studijā un pārspēt viens otru liriski, kā tas pieņemts labākajās repa tradīcijās. Satīns ar šo kārtejo reizi pierāda, ka ir ne tikai mūzikas grupa, ne tikai supergrupa, bet arī organizēta grupa,” stāsta grupas pārstāvji.

28. un 29. martā Singapūras Satīns satiks klausītājus “Palladium” koncertzālē savā līdz šim vērienīgakajā šovā SUPER KONCERTS. Grupa aktīvi gatavojās koncertam, kurā gaidāma tikšanās ar dažādiem viesmāksliniekiem, kā arī citi pārsteigumi. Skatītājiem vēl pieejamas pēdējās biļetes uz 29.marta koncertu.

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo “laikmetīgo” skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi četrus studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit