Skip to content

Skanēs senās kara dziesmas vīru kopas”VILKI” krāšņajā koncertā

19.aprīlī pulksten 18:00 mūzikas namā “DAILE”  piedzīvosim vīru kopas “VILKI” albuma “Dievs līdz’ manim izdienēti” atvēršanas koncertu. Klausītājiem koncertā būs iespēja izdzīvot latviešu karavīru likteņus caur dziesmām, senām hronikām un vēsturiskiem aprakstiem, Jūs iepazīsiet latviešu kara gaitas no 15.gadsimta sākuma līdz 19.gadsimta beigām. Karojot plašajā pasaulē, latvietis vienmēr līdzi nesis savu valodu un dziesmu, sagaidot dāņu princesi, triecot ratā moskaļus, turkus, frančus u.c., latvietis dziedāja līksmi un vērās ar gaišu skatu nākotnē. Koncerts būs ar bagātīgu tautas instrumentu klāstu, krāšņiem tērpiem un vizualizācijām, kas ir speciāli gatavotas šim koncertam.

Pie klausītājiem nonāks mūsu četrpadsmitais mūzikas albums ar biezāko bagātīgi ilustrēto grāmatiņu, garāko ieraksta, producēšanas un izdošanas laiku. Klausoties vīru kopas “VILKI” jauno mūzikas albumu un tā atklāšanas koncertu vienaldzīgo nebūs, patriotisks, mundrs gars, enerģija, lepnums, zināšanas par latviešu karavīru vēsturi un folkloru, būs paliekošais ko Jūs paņemsiet līdzi no šī koncerta.

Klausītājiem aizraujošais ceļojums cauri gadsimtiem noslēgsies ar iespēju iegūt īpašumā jauno grāmatiņu, mūzikas albumu un, protams, saņemt autogrāfus no vīru kopas “VILKI”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit