Skip to content

Slavenību tinderis un “tverka” izaicinājums – aizvadīta jau otrā “Pure Pop disco” virtuālā ballīte

1. maija vakarā tiešraidē no pasākumu un konferenču centra “Fantadroms” norisinājās jau otrā “Pure Pop Disco” virtuālā ballīte populārā dziedātāja un dīdžeja Markus Rivas vadībā. Tajā arvien trakāki izaicinājumi tika mesti dejotājiem, noskaidrotas šobrīd iekārojamākās slavenības, un attālināti dejām pievienojās arī Roberto, Patrisha un Mārtiņš Kapzems.

Interaktīvās tiešsaistes ballītes dziedātājam Markum Rivam nu kļuvušas  par piektdienas vakara tradīciju – visu nedēļu tiek aktīvi strādāts, radītas idejas jauniem konkursiem un tiešsaistes aktivitātēm, domāts par telpas noformējumu, pievienoties attālināti tiek aicināti dažādi viesi. Kā stāsta Markus, aktīvs darbs šajā laikā palīdz uzturēt možu garu un pozitīvu attieksmi: “Mums ir izveidojusies maza, bet saliedēta komanda, un katru dienu dažādās sarakstēs un attālinātos čatos notiek aktīva rosība  – tas ļauj uz mirkli aizmirst par to, ka mēs, mūziķi, savā darbībā šobrīd esam visai ierobežoti”.

PURE POP DISCO virtuālo tiešraidi nodrošina “UNTITLED originals” sadarbībā ar “Markus Riva Music” un konferenču un pasākumu centru Fantadroms.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit