Skip to content

Šodien, 20. jūnijā mūziķis FAKTS izdod trešo singlu Warner Music Baltics paspārnē, jaunajā dziesmā – “Redzi Mani” piedalās Reiks un Dj Aspirins

Mūziķis Fakts, īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš, gada sākumā saviem klausītājiem solīja, ka pēc ilgākas pauzes, viņš ir gatavs atgriezies un tagad no viņa varēs sagaidīt daudz jaunu dziesmu, solījums tiek turēts un šodien pie klausītājiem nonāk jau trešā dziesma. Jaunākajā singlā “Redzi Mani” tapšanā un izpildījumā piedalās ilggadējs sadarbības partneris un draugs, mūziķis Reiks, kā arī Dj Aspirins, ar kuru kopā koncertos ir pavadīti daudzi gadi.

“Ar Reiku esam draugi un dalām vienādas muzikālās intereses jau daudzus gadus, “ stāsta Fakts. “Mūsu muzikālais piedzīvojums ir nebeidzams piedzīvojums, kurā mēs viens otru iedrošinām un izaicinām jauniem radošajiem sasniegumiem. Procesā dziesmai bija nepieciešams papildinājums, un tā kā tur dzirdami hip-hop elementi, loģiski likās pieaicināt Dj Aspirinu, ar kuru arīdzan sadarbojos jau daudzus gadus.”


Pēdējo trīs gadu laikā FAKTS ir strādājis kā studijas producents, piedaloties daudzu Latvijas spēcīgu mūzikas projektu dziesmu tapšanā tajā skaitā Singapūras Satīns, Prusax, Mesa/ Gacho, Patrisha, Aminata, Kurts un daudzi citi.

Paraleli studijas darbiem FAKTS strādāja arī pie savām dziesmām, kā rezultātā it tapis kupls skaits materiāla. Aizvadītā gada nogalē mūziķis noslēdza sadarbības līgumu ar vienu no pasaules vadošajām ierakstu kompānijām  – Warner Music un tagad ir gatavs jaunam cēlienam savā ierakstu un skatuves karjerā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit