Skip to content

“Sofar Sounds Rīga” aicina uz Zemes stundai veltītu koncertu

Kustība “Sofar Sounds Rīga” izziņo Zemes stundai veltītu koncertu, kas notiks 23. martā kādā slepenā Rīgas lokācijā. Intīmā un piezemētā gaisotnē koncerta apmeklētājiem būs iespēja baudīt trīs dažādu mākslinieku uzstāšanās, turklāt mūziķu vārdi tiks atklāti tikai pašā pasākuma dienā. Biļetes uz šo un nākamajiem koncertiem var iegādāties iepriekšpārdošanā “Sofar Sounds” mājaslapā.

“Mūsu koncertu formāts paredz attālināšanos no ikdienas steigas un trokšņiem, kas nereti kļuvuši par ierastiem dažādos mākslas un izklaides pasākumos. Zemes stundai raksturīgā intīmā gaisotne sniegs iespēju koncerta klausītājiem vēl tuvāk iepazīt mūziķu daiļradi, bet mūziķiem – izveidot spēcīgu saikni ar auditoriju. Pērn, atsākot aktīvu “Sofar Sounds Rīga” koncertu sēriju, piedzīvojām lielisku atsaucību, un esam izpārdevuši visus līdz šim aizvadītos koncertus. Kas ir vēl patīkamāk – liela daļa apmeklētāju uz mūsu koncertiem ierodas pirmo reizi, kas nozīmē, ka vēlme tikt pārsteigtiem, kā arī pieprasījums pēc mājīgiem, kvalitatīviem koncertvakariem Latvijā ir tiešām liels,” stāsta “Sofar Sounds Rīga” koncertu kurators Kristaps Bedrītis.

“Sofar Sounds Rīga” savu darbību aizsāka 2017. gadā, kopumā aizvadot jau 32 koncertus. Visā pasaulē šie koncerti notiek vairāk kā 300 dažādās pilsētās, kustībai aizsākoties 2009. gadā Londonā. Šo koncertu formāts paredz, ka apmeklētāji par pasākuma norises vietu tiek informēti vien dienu iepriekš, bet vakara mākslinieku vārdi netiek atklāti līdz pat koncerta sākumam, tādēļ tos mēdz dēvēt par slepenajiem koncertiem. “Sofar Sounds” tāpat kalpo par platformu vietējiem un ārvalstu mūziķiem –  Rīgas koncertos līdz šim uzstājušās gan dažādas jaunās grupas un solo mākslinieki, gan arī vairāki Latvijā pazīstami mūziķi, piemēram, “Instrumenti”, “Carnival Youth”, Raum, Kristīne Prauliņa, “Sudden Lights”, “Laime Pilnīga”, “The Coco’nuts” un citi.

“Sofar Sounds Rīga” koncertu turpmākai norisei ļoti svarīga ir pasākumu norises vietu un mākslinieku iesaiste. Aicinām ikvienu, kurš vēlas piepildīt sev piederošu telpu ar dzīvo mūziku un klausītājiem, sazināties ar “Sofar Sounds Rīga” komandu, aizpildot pieteikuma formu. Tāpat gaidām arī pašmāju un ārvalstu mūziķu pieteikumus, lai uzstātos kādā no mūsu nākamajiem koncertiem un satiktos ar klausītājiem daudz personiskākā gaisotnē –  pieteikuma forma pieejama šeit.

Biļetes uz “Sofar Sounds Rīga” koncertiem iespējams iegādāties tikai iepriekšpārdošanā “Sofar Sounds” mājaslapā. Biļešu skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija par kustību “Sofar Sounds Rīga” pieejama Facebook, Instagram un Youtube kontos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit