Skip to content

“Sofar Sounds Rīga” pēc nelielas pauzes atsāk slepeno koncertu sēriju

Kustība “Sofar Sounds Rīga” izziņo nākamo koncertu, kas notiks jau 9. novembrī kādā slepenā Rīgas lokācijā. Pasākuma koncepts paredz, ka uz skatuves kāps trīs dažādi mākslinieki, taču viņu vārdi koncerta apmeklētājiem tiks atklāti tikai pasākuma dienā. Biļetes uz koncertu var iegādāties iepriekšpārdošanā “Sofar Sounds” mājaslapā.

“Aizvadītie pavasara un vasaras koncerti tika pilnībā izpārdoti, kas apstiprina cilvēku vēlmi izbaudīt vēl nebijuša formāta pasākumus, piedzīvot pārsteiguma momentus un atklāt jaunu mūziku. Novembra koncertā vēlamies godāt pašmāju mūziķes un varu garantēt, ka skatītāji pieredzēs patiesi īpašus priekšnesumus, tādēļ iesaku ikvienam kaut reizi izmēģināt “Sofar Sounds” formātu – vai tas būtu Rīgā, vai kādā no 300 citām pasaules pilsētām, kur šos koncertus organizē,” aicina “Sofar Sounds Rīga” koncertu kurators Kristaps Bedrītis.

“Sofar Sounds Rīga” savu darbību aizsāka 2017. gadā un šajā laikā aizvadīti 29 koncerti – trīs no tiem šogad. Tos mēdz dēvēt par slepenajiem koncertiem, jo pasākuma norises vieta apmeklētājiem tiek izziņota tikai dienu pirms pasākuma, bet vakara mākslinieki netiek atklāti līdz pat koncerta sākumam. “Sofar Sounds” nodrošina patīkamu vakara izklaidi apmeklētājiem, kā arī kalpo par platformu jaunajām grupām un jau zināmiem mūziķiem –  Rīgas koncertos līdz šim uzstājušies tādi Latvijā pazīstami mākslinieki kā “Carnival Youth”, Kristīne Prauliņa, “Instrumenti”, Raum, “Sudden Lights”, Patrisha un citi.

“Jau kopš agra vecuma ļoti aktīvi sekoju līdzi “Sofar Sounds” koncertiem un, manuprāt, tas ir lielisks formāts, ko izbaudīt gan māksliniekiem, gan klausītājiem, jo mūziķi sevi var parādīt no pavisam citas puses un izveidot daudz spēcīgāku saikni ar auditoriju – pazūd lielo koncertu fons un priekšstati, ko, iespējams, rada sociālie tīkli. Jau sen vēlējos īstenot šāda formāta koncertu, tādēļ uzstāšanās “Sofar Sounds Rīga” bija mana sapņa piepildījums. Iesaku katram kaut reizi apmeklēt šo koncertu, jo tajā patiešām var piedzīvot ko maģisku,” par savu pieredzi “Sofar Sounds Rīga” stāsta dziedātāja Patrisha.

Vēlies pie sevis uzņemt koncerta apmeklētājus vai kāpt uz “Sofar Sounds Rīga” skatuves?

Lai “Sofar Sounds Rīga” koncerti varētu notikt arī turpmāk, ļoti būtisks ir pasākumu norises vietu un mākslinieku atbalsts. Tādēļ, ja tev ir lielāka vai mazāka telpa, kuru vēlies piepildīt ar dzīvo mūziku un uzmanīgiem klausītājiem, “Sofar Sounds Rīga” aicina sazināties, aizpildot pieteikuma formu. Savukārt ikviens pašmāju vai ārvalstu mūziķis, kurš vēlas izkāpt no ierastā koncertu formāta un satikties ar klausītājiem piezemētākā gaisotnē, var aizpildīt pieteikumu šeit.

Biļetes uz “Sofar Sounds Rīga” koncertiem iespējams iegādāties tikai iepriekšpārdošanā “Sofar Sounds” mājaslapā. Biļešu skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija par kustību “Sofar Sounds Rīga” pieejama Facebook, Instagram un Youtube kontos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit