Skip to content

Solo basģitārists Dmitrijs Lisenko ir izdevis albumu “minimalist”.

Albumā ir ietvertas 10 ar akustisko basģitāru ierakstītas kompozīcijas. Vienā no albuma dziesmām piedalās zināmais amerikāņu basģitārists Michael Manring un viena dziesma ir no Dmitrija projekta “Karmafree”.

Minimālisms ir filosofija, kas aicina atbrīvot vietu svarīgākajām lietām dzīvē, atsakoties no visa nevajadzīgā, kas novērš no laimes. Citiem vārdiem sakot: mazāk ir vairāk. Mūsdienu pasaulē cilvēkiem pieder tik daudz lietu, kuras netiek izmantotas. Tiek iztērēts pārlieku daudz priekš lietām, kuras nav nepieciešamas, turpinot pirkt bezgalīgā patērēšanas ciklā. Šāds dzīvesveids ne tikai ieved depresijā, bet arī tur mūžīgā slazdā.

Dmitrijs ir minimālisma filosofijas piekritējs un atzīst, ka dzīve kļūst vieglāka, baudāmāka un mierīgāka. Atbrīvošanās no nevajadzīgajām lietām dod vairāk brīvā laika un prāta skaidrības.Albums to ataino- tas ir pilnībā ierakstīts tikai ar akustisko basģitāru, bez liekiem efektiem, cilpām un producēšanas. Albuma vāciņš ir ieturēts minimālisma stilā. Albums ir pieejams tikai digitālās lejupielādes veidā, bez diskiem, vinila vai kasetēm- tikai un vienīgi mūzika. Katrai dziesmai ir savs vēstījums un aprakstu par to var izlasīt zem katras dziesmas.Albuma prezentācijas koncerts notiks ceturtdien, 7. septembrī bārā Tims Mints, Jāņa sētā 5, Rīgā. Ieeja ir bezmaksas, sākums 21.00.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit