Skip to content

Šonedēļ grupas „Dzelzs vilks” jaunā albuma „Perfekta rītdiena” lielkoncerts Rīgā.

Jau šajā piektdienā, 19. februārī, pazīstamā latviešu rokgrupa „Dzelzs vilks” uzstāsies tās jaunākā albuma „Perfekta rītdiena” turnejas centrālajā koncertā Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Lielkoncertā izskanēs gada nogalē klajā nākušā albuma kompozīcijas pilnā apjomā, kā arī labi zināmie „Dzelzs vilka” sacerējumi.

„Milzīgs prieks, ka fanu interese par mūsu albumu un tūres koncertiem ir tik liela. Ar satraukumu un nepacietību gaidām koncertu Rīgā, lai satiktu visus, kas vēlas piedzīvot mūsu mūziku tiešā klātbūtnē. „Perfekta rītdiena” tūres koncertos jau ieguvusi dzīvo skanējumu, un jaunās dziesmas pamatīgi paplašina „Dzelzs vilka” koncertu labi zināmo repertuāru ar nebijušām emocijām,” saka grupas solists Juris Kaukulis.

 „Dzelzs vilka“ jaunajā albumā „Perfekta rītdiena” ir iekļautas 11 kompozīcijas, kas ieskaņotas ieraksta producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā „Eli“. CD „Perfekta rītdiena“ iznācis mūzikas izdevniecības „Upe tuviem un tāliem“ paspārnē. Albuma „Perfekta rītdiena” pirmais singls „Tu vilki nakti” vairākas nedēļas pēc kārtas noturējies „Radio SWH” TOP20 1. vietā, dziesma nominēta balvai „Zelta Mikrofons 2015” kategorijā „Alfa Gada dziesma”. Pašlaik raidstaciju rotācijā nonācis albuma otrais singls „Automātiskie atbildētāji”.

Uz skatuves koncertā Dzelzceļa muzejā kāps „Dzelzs vilka” pamata sastāvs – Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Mārcis Judzis un Kārlis Alviķis, kā arī viešņas. Koncerta vizuālo ietērpu veido mākslinieks Viesturs Staņislavskis, video – Laura Rožkalne-Ozola.

Pirms lielkoncerta, plkst. 19.00 veroties Dzelzceļa muzeja durvīm, vakara ievadmūziku atskaņos dīdžejs un mūzikas žurnālists Uldis Rudaks. No savas lielās ierakstu kolekcijas Rudaks izvēlējies mūziku, kas jau ir vai varētu būt tuva gan grupai, gan tās klausītājiem, un kas tapusi no sešdesmitajiem gadiem, kad veidojās rokmūzikas un disko saknes, līdz mūsdienām, kad jaunu žanru rašanās sevi šķiet izsmēlusi, iespējas kvalitatīvi ierakstīties studijā ir vai katram, un mūzikā kaut ko paliekošu rada tikai personības, kas apveltītas ar talantu.

Jaunā albuma lielkoncertā Dzelzceļa muzejā darbosies arī Valmiermuižas alus garšu bārs ar putojošu dzīvo alu, pašmāju alkoholiskiem dzērieniem un spirdzinošiem zelteriem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit