Skip to content

“Stardom/Hater” ir jaunākā dziesma no Latviešu mākslinieces ANNNA

Viņas iepriekšējais singla veiksmīgā izdošana, “The One That Got Away” nebeidza pārsteigt klausītājus gan Latvijā, gan Nīderlandē. Šī dziesma ne tikai kļuva par vienu no visspēlātākajām dziesmām daudzos Latvijas radio bet tika atskaņota arī lielākajā Nīderlandes radio: 3FM.

Mākslinieces pūrā ir desmitiem dziesmu, tieši tāpēc jau 2020. gada pavasarī tiks izlaists viņas jaunākais EP, kurā tiks iekļautas viņas dziesmas par globālo sasilšanu, super biznesa beibēm un lietām, kas mākslinieci gluži vienkārši kaitina.

Kā piemērs ir viņas jaunākā dziesma: “Stardom/Hater”. Šī dziesma izpelnījās īpašu atpazīstamību pasaules mūzikas medijos, kad tā vinnēja prestižo Amsterdam Dance Event demo konkursu šī gada Oktobrī. Seši pasaules slaveni dīdžeji, konferences nobeigumā, atvērtā panelī balsoja par labāko dziesmu un ANNNA’s “Stardom/Hater” saņēma stāvošus aplausus. Māksliniece dāvanā saņēma trīs dienu ceļojumu uz vienu no prestižākajām studijām – W Hotel Studios Barcelona un vairāk nekā desmit sintezatorus un mašīnas studijas aprīkojumam.

Dziesma sarakstīta kopā producēta kopā ar dāņu dziesmu rakstītāju August Friis, un tā ir par žurnāla rakstu, ko ANNNA kādu gadu atpakaļ izlasīja BBC: vardarbību ģimenē Pasaules Futbola kausa laikā. ANNNA’s tiešie dziesmu teksti un attieksme šajā dziesmā tinas kopā ar Augusta nostaļģisko dziesmu rakstīšanas veidu.

2020. gada 17. janvārī māksliniece uzstāsies ar iespaidīgu šovu Eiropas lielākajā showcase festivālā, Eurosonic. Jau nākošajā gadā dziedātāja ar šo šovu uzstāsies arī Latvijā, atrādot savu enerģisko priekšnesumu un jaunās dziesmas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit