Skip to content

Stīgu instrumentu grupa MADARA, nāk klajā ar dziesmu “Es esmu viss”

Daudzsološā čelliste Madara Fogelmane ar savu grupu MADARA, 6. jūlijā nāk klajā ar jaunu dziesmu “Es esmu viss”. Madarai šis skaņdarbs ir īpaši zīmīgs, jo ar to viņa atgriežas Latvijas populārās mūzikas pasaulē. Singla mūzikas un vārdu autore ir pati čelliste un dziedātāja Madara Fogelmane.

Dziesmas producents ir Valters Pūce. Pūce jau iepriekš sarakstījis vairākus klausītāju atzītus skaņdarbus savai grupai “Dagamba”. Abi mūziķi ir bijušie skolas biedri, kad studējuši čella spēli Briseles Karaliskajā akadēmijā. Viņš uzskata, ka skaņdarba trumpis ir Fogelmanes unikālā pieeja dziesmu rakstīšanā: “Man ir liels prieks, ka pēc daudziem gadiem viņa uzrunāja tieši mani, lai producētu viņas mūziku. “Es esmu viss” ir savs unikālais skanējums, kuru papildina Madaras eņģeliskā balss. Šīs dziesma Latvijas mūzikai noteikti sniegs pavisam jaunu muzikālo skanējumu.”

Fogelmane dziesmā iepinusi īpašu vēstījumu, stāstot par sevis meklēšanu un mūsu katra paša esības noturēšanu: “Es pati nodarbojos ar dzīves meklēšanu – mani aizrauj viss pārpasaulīgais. Lai gan dažreiz šķiet, ka esam vientuļi, tā tomēr nav, jo mūs vieno daba un līdzcilvēki. Dziesma stāsta par mūsu iekšējo spēku, tā meklēšanu un noturēšanu, jo katram ir savi sapņi, savas vēlmes, un, lai tās piepildītu, ir jāatrod savs ceļš, nevis jāiet citu iemītās taciņas.” Madara cer, ka klausoties šo dziesmu katrs atcerēsies laiku pa laikam palūkoties zilajās debesīs un sajust vidi sev apkārt.

Klipa režisors ir Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma students Marts Indriķis Zunde, kurš videoklipu veidojis savam kvalifikācijas darbam. Jaunais režisors atklāj, ka: “Stāsts ir par puisi, kura ikdiena rit pelēkā rutīnā. Brīdī, kad tiek iedoti papildu darbi, viņš saprot, ka dienu no dienas nevēlas nodzīvot šādā ritmā un dodas sevi meklēt.” Zunde uzskata, ka cilvēks vienmēr ir sevis meklējumos, bet šobrīd jo īpaši pasaulē esošās situācijas dēļ.

Madara iepriekš sarakstījusi pazīstamo dziesmu “Esamība”, ar kuru 2017. gadā debitēja Eirovīzijas nacionālajā atlasē “Supernova”. Toreiz, Madara, ieguva 3. vietu un populārais Eirovīzijas blogs “Wiwibloggs” šo skaņdarbu izvēlējās kā tā gada favorītdziesmu.

Grupu veido trīs stīgu instrumentu virtuozes – Madara Fogelmane (čells, vokāls), Erna Daugaviete (čells) un Evita Bambāne (kontrabass).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit