Skip to content

strübergs izdod solo singlu un video “King of the Kenga”

Bijušais supergrupas “Singapūras Satīns” dalībnieks, reperis un mūzikas producents strübergs nodod klausītājiem jaunāko dziesmu “King of the Kenga”, kas ir trešais publicētais singls, kopš mākslinieks uzsācis solo karjeru.

“King of the Kenga” dzirdama atsauce uz Manu Chao dziesmu “Bongo Bong. Kā atklāj reperis, populārās dziesmas motīvs iedvesmojis jau senāk, tomēr ar vārdiem mūzika saslēdzās tieši šobrīd.

“Dziesma ir par parasto, iekšējo Rīgas “provinci”, tās mikrorajoniem un tiem, kuri ir izjutuši to mazuma sajūtu un centušies no nekā uztaisīt kaut ko. Par visiem, kuri augot ir redzējuši vietējās dzīves noteikumus un tās varoņus. Dziesma katram, kurš ir valkājis šīs rajona drēbes, mazgājis tās un sapņojis par labāku rītdienu. Visu pagalmu realitāte un sapņi,” par dziesmu stāsta strübergs.

Jaunā singla videoversija filmēta Ķengaragā. Video veidotāji ir Laima Kozule un strübergs. Dziesmas ierakstu un pēcapstrādi veicis Punkts uz I (Ingus Šusts) “Kreisā Krasta studijā”.

strübergs (īstajā vārdā Kristaps Strūbergs) ir repa mākslinieks, mūziķis, producents un bītmeikers no Viļāniem. Bijušais supergrupas “Singapūras Satīns” dalībnieks ar skatuves vārdu Sushi Takeout. Aizvadītajā gadu mijā pieteica sevi kā solo mākslinieku ar pseidonīmu strübergs, publicējot pirmo singlu un video “Del Piero”. Marta sākumā izdots otrais singls ar tā videoversiju “Reivs Čiekurkalnā”. Plašu atpazīstamību strübergs ieguvis kā muzikālā šova “Balss Maskā” uzvarētājs. Kā aktieris piedalījies vairākos pašmāju seriālos. Latvijas hiphopā pazīstams kopš 2010. gada kā bītmeikers ar pseidonīmu milktune. 2015. gadā kopā ar tā laika biedriem izveidoja supergrupu “Singapūras Satīns”. Sākotnēji bija atbildīgs par mūziku un dziesmu skanējumu grupā, ierakstījis vairākus “Singapūras Satīna” hitus un to piedziedājumus, tostarp “Blingi”, “Bambaleo”, “Benz”, “Ir vērts”, kā arī klausītāko grupas dziesmu “Piededzini Mann” ar Horenu.

Foto: Miks Uzāns

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit