Skip to content

“Stūrī Zēvele” izdod savu trešo albumu un jaunu video “Labvakar”

“Stūrī Zēvele” ir 5 cilvēku indie/pop apvienība, ko 2006. gadā izveidoja skolasbiedri Kuldīgā, Vēlāk grupas aktīvā darbība pārcēlās uz Latvijas galvaspilsētu Rīgu un sastāvs papildinājās ar jauniem dalībniekiem.

Albums “Labvakar” ir trešais tās radošajā darbībā un izdevniecība “Nabamusic” to izdod vinila formātā, kā arī piedāvā visās populārākajās straumēšanas platformās. Albuma noformējumā tika izmantotas Alises Mediņas gleznas, bet dziesmu vārdi ir Kārļa Vērdiņa, Klāva Elsberga, Ērika Ādamsona, Māra Čaklā un Kristiānas Kārkliņas dzejoļi un dzejoļu fragmenti. Albuma ieraksts veikts Hodila records studijā Valmierā, kā arī dažādās vietās Rīgā.

Albuma tituldziesmai “Labvakar” ir tapis arī videoklips, par kuru idejas autors Klāvs Lauls saka: “Video veidoju iespējami tuvu K.Vērdiņa dzejas motīviem. Manuprāt, katram no mums ir kādas bērnības atmiņas par to, cik ļoti gribētos izaugt lielam un, protams, arī fakts, ka bērnam bieži vien pieaugušo lietas šķiet neizprotamas. Klipā arī gribēju, lai nedaudz iejūtamies šajā pieaugušo lomā – vecāki, onkuļi un tantes, kas nu jau arī pašiem vairs nešķiet kas īpaši svešs.”

Lai nesabojātu priekšstatu par gatavo materiālu, video tādās platformās kā Youtube un Facebook šobrīd netiek publicēts, jo saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību Eiropā ir samazināta video raidīšanas kvalitāte daudzkārt palielinātā interneta patēriņa dēļ.

Līdz šim izdevniecības “Nabamusic” paspārnē jau bija izdoti grupas albumi “Labrīt” (2014) un “Labvakar” (2016).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit