Skip to content

Sudden Lights izdod “Aijā” remiksu sēriju

Gatavojoties lielajai Eirovīzijai, grupa Sudden Lights sadarbībā ar četriem dažādiem dīdžejiem izdod dziesmas “Aijā” remiksu sēriju. Jaunu skanējumu deju un house mūzikas žanros dziesmai veidojuši Makree, [Ex] da Bass, MarkMate, kā arī atzinību guvušais lietuviešu producents Leons Somovs (Leon Somov). Visi remiksi pieejami un klausāmi straumēšanas vietnēs.

Kā pirmais tika izdots elektroniskās mūzikas producenta Makree (Mārtiņš Makreckis) veidotais remikss. Sudden Lights uzrunāja viņu šai sadarbībai: “Makree ir ļoti talantīgs mūziķis, viņa darbi ir mūsu personīgajās pleilistēs. Viņa mūzikai ir starptautisks raksturs šī vārda vislabākajā nozīmē. Esam priecīgi un novērtējam, ka viņš piekrita mūsu dziesmai piešķirt citu skanējumu!” 

https://open.spotify.com/album/24x4lRjN59Gw06ePP1w0Ia?si=o5B-Y_T2QiCgMWidaetOFg

Savu tradīciju Eirovīzijas dziesmām veidot remiksus atjaunojis arī zināmais latviešu dīdžejs [Ex] da Bass jeb Mareks Dainis. Viņš stāsta: “Lai arī “Aijā” ir skumja un roķīga šūpuļdziesma, gribētos ticēt, ka mans remikss ir sanācis ļoti baudāms, mūsdienīgs un klubu apmeklētāju prasībām atbilstošs. Novēlu grupai Sudden Lights veiksmīgu startu un labus panākumus šī gada Eirovīzijā!”

https://open.spotify.com/album/54P2R5kuWAQhk56fQyQKvC?si=MQjOXG4_SwKuMBkd5sCgvA

Remiksu sērijā iekļauta Sudden Lights pirmā starptautiskā sadarbība ar vienu no zināmākajiem lietuviešu mūzikas producentiem un elektroniskās mūzikas veidotājiem –  Leonu Somovu. “Ir lieliska sajūta atbalstīt savus latviešu brāļus ne tikai ar mūsu balsīm, bet arī ar viņu dziesmas jaunu versiju. Protams, stilistiski ļoti atšķiras remikss un oriģināldziesma, tagad tas ir pavisam cits žanrs… Bet, kad dziesma ir laba, tā var lieliski skanēt dažādos stilos. Strādājot pie dziesmas, man bija pilnīga radošā brīvība, un es izmantoju elementus, kas mani aizrāva, es tos izteicu savā veidā,” sadarbību skaidro Leons.

https://open.spotify.com/album/3t0noeRlgjV3VBKYgsjP8J?si=4M_wrM8aTiaz5vTPAKWE2g

Sēriju noslēdz 19 gadīgais daudzsološais producents MarkMate (Marks Matisons), kura vārds jau izskanējis ārpus Latvijas un kura dziesmas saņēmušas atbalstu no tādiem zināmiem dīdžejiem kā Don Diablo, Nicky Romero un citiem. “Sudden Lights skaņdarbs ir nomierinoša šūpuļdziesma ar savdabīgu taktsmēru. Nodomāju, ka mana mūzikas projekta MarkMate ietvaros remikss ar house mūzikas un mana muzikālā paraksta elementiem, būtu kaut kas, kas varētu uzrunāt gan kaislīgu grupas fanu, gan kādu kurš ikdienā dod priekšroku deju mūzikai,” atzīst Marks.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit