Skip to content

Summer Sound festivālā atgriežas kino

Šī gada Summer Sound festivāls, kurš norisināsies jau pēc divām nedēļām – 3. un 4. augustā, festivāla apmeklētājiem piedāvās iespēju vērot pašmāju kino.

Summer Sound festivālā ir atgriezusies kino telts, kurā visa festivāla garumā tiks izrādītas Latvijas kino klasikas pērles, aktuālās un arī studentu veidotās filmas. Filmu sarakstā ir iekļautas šādas filmas: “Četri balti krekli”, “Mans draugs – nenopietns cilvēks”, “Sprīdītis”, “Emīla nedarbi”, “Bize un Neguļa”, “Piejūras klimats”, “Tās dullās Paulīnes dēļ”, “Vajadzīga soliste”, “Seržanta Lapiņa atgriešanās”, “Sviests”, “Ceļojums uz Tukumu”, LKA Studentu īsfilmas un citas.

“Labi apzinoties, ka cilvēki nebrauc uz festivālu skatīties filmas, mēs tomēr gribam izmantot iespēju festivāla apmeklētājiem paplašināt savus pieredzes apvāršņus. Šogad kino teltī būs iespējams iepazīties ar latviešu kino dažādām paaudzēm. Kādam šī būs pirmā satikšanās ar latviešu kino klasiku, kādam – atkārtota, taču kino teltī būs iespējams uzlabot omu, atgūt spēkus, daudz smieties un uzzināt ko jaunu, it īpaši no studentu filmu klāsta, kas ir visnotaļ neparasts, neredzēts materiāls. Kino telts piedāvās gan klasiku, gan aktuālākas filmas, it sevišķi ģimenēm ar bērniem, bet tās vienos īpašā sajūta, proti – dzīvi apliecinošas filmas, kas rosina pārdomas caur smiekliem.” par filmu izvēli Summer Sound kino teltī stāsta kino telts kuratore Agnese Logina.

Festivāls šogad aicina arī uz ieskaņas koncertiem, kuri norisināsies Liepājas pilsētvidē jau visas nedēļas garumā – Liepājas Pētertirgū, Liepājas Universitātē un Juliannas pagalmā, 31. jūlijā, 1. un 2. augustā. Pilsētas skatuves koncertos kopumā uzstāsies 15 pašmāju jaunie un jau zināmie mūziķi un dīdžeji, tajā skaitā arī Liepāju pārstāvošie mākslinieki. Uz trīs dažādām skatuvēm kāps The Coco’nuts, Mārtiņš Dambis & Co, NiklāvZ, Funky DJ Elegant, The Mary Jane un citi. Ieeja ieskaņas koncertos būs bez maksas.

Aktuālākajai Summer Sound festivāla un Pilsētas Skatuvju programmai līdzi var sekot Summer Sound oficiālajā aplikācijā, kuru var lejuplādēt Google Play Store un Appstore aplikāciju vietnēs.

Summer Sound festivālā uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, “Labvēlīgais Tips”, “Dzelzs Vilks”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Rīgas Modes”, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, “Singapūras Satīns”, Ozols+Tehnikums, “Čipsis un Dullais”, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bad Tones, Múr, PODRUGA, reperi ansis, Edavārdi un Fakts, Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles, Antikvariniai Kašpirovskio dantys un Garbanotas Bosistas, grupa Bucharest no Izraēlas, grupa The Bongo Club no Zviedrijas, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.

Summer Sound festivāls 2018. gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Summer Sound festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, aicina A/S Aldaris un iesaka festivāla oficiālais radio – Radio SWH.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit