Skip to content

“SUPERNOVA 2018” dalībniece LAURA RIZZOTTO publisko dziesmas “FUNNY GIRL” vídeo klipu.

Dziesma “Funny Girl” stāsta par kādu meiteni, kura iemīlas savā labākajā draugā. Viņi vienmēr kopā labi pavada laiku, taču viņas patiesās jūtas pret draugu ir kā labi glabāts noslēpums līdz brīdim, kad viņa to nolemj atklāt. Taču, diemžēl, tas izrādās par vēlu – draugs jau ir iemīlējies kādā citā un viņam meitene paliek vien kā draugs kā “funny girl”.

“Dziesmas video klipā es vēlējos uzsvērt un pievērst uzmanību sievietes iekšējo sajūtu dažādībai – attainot viņas sajūtu pārpilnību, kuras viņa nespēj izpaust kā arī parādīt viņu tādu, kā to redz cilvēks, kurā viņa ir iemīlējusies – kā draugu vai vienkāši meiteni, ar kuru vienmēr var jautri pavadīt kopā laiku. Es vēlējos akcentēt šo dažādību kādā mēs redzam paši sevi un kā mūs redz un uztver citi.”

Video ideja radās balstoties uz diviem ievērojamiem tēliem – Arlekīnu, šo komisko klaunu, kura galvenā funkcija ir izklaidēt citus un Džokeri, kurš tiek uztverts kā noteicošā kārts lielākajā daļā spēļu.

Abi šie tēli ir labi zināmi kā nemiera radītāji un tādējādi tiem ir daudz līdzību ar video klipa galvenās varones stāstu.

Arlekīns bieži tiek uzskatīts par muļķiti. Taču viņam piemīt arī bēdīgā klauna tēls un dramatisms. Līdzīgi kā meitenes tēls dziesmā “Funny Girl”, kura arī izklaidē draugu, taču klusībā cīnās ar savām iekšējām sajūtām.

Savukārt Džokeris bieži ir pārāk nenovērtēts. Un neskatoties uz viņa klaunisko un muļķīgo būtību, viņš ir ļoti spēcīgs tēls, kuram piemīt spējas pagriest spēli neparedzamos virzienos.

Dziesmas video tika filmēts Bruklinā, Ņujorkā. Tā veidotāji ir franču-venecuēliešu izcelsmes režisors Antonijs Faure, operators un montāžists Kevins Čiu un māksliniece pati.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit