Skip to content

Svarīgs praktiskais seminārs mūziķiem un autoratlīdzību saņēmējiem

Aicinām 24. oktobrī “Kaņepes Kultūras centrā” apmeklēt biedrības “Latvijas izpildītāju un producentu apvienības” fonda “Līdzskaņa” organizēto bezmaksas izglītojošo lekciju “Autoratlīdzība un sociālās iemaksas”.

Viena no  šī brīža apspriestākajām aktualitātēm ir  grozījumi likumos “Par valsts sociālo apdrošināšanu” un “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”.  Tās stāsies spēkā 2018. gada 1. janvārī un skars  gan autoratlīdzības izmaksātājus, gan saņēmējus, gan arī pašnodarbinātās personas.

Lekcijas mērķis ir cilvēcīgā valodā izskaidrot informāciju par autoratlīdzības līguma veidiem, izmaiņām sociālās apdrošināšanas iemaksās  un citiem nodokļu iemaksu jautājumiem. Viss svarīgais, kas jāzina autoratlīdzības saņēmējiem, izmaksātājiem un pašnodarbinātajām personām autoratlīdzības saņemšanai par paveikto darbu. Kādas ir likumiskās iespējas saņemt atlīdzību par savu darbu? Kādas darbības jāveic  lai VID Tevi nesodītu? Kādi nodokļi un kam jāveic to  iemaksas, balstoties uz nodarbinātības veidu? Kas ir pašnodarbināta persona? Kādas sociālās garantijas pienākas un, kas jādara, lai tās saņemtu?

14.40-15.00  Labklājības ministrijas Sociālās apdrošināšanas departamenta direktora vietniece Airīna Dreimane

15.10-16.40 Praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības, finanšu un juridiskajos jautājumos Linda Miezīte

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit