Skip to content

Tallinn Music Week izziņo 2022.gada festivāla datumus un uzsāk mūziķu pieteikšanos

Starptautiskais mūzikas industrijas festivāls Tallinn Music Week notiks no 2022. gada 4. līdz 8. maijam Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Ir uzsākta mūziķu dalības pieteikumu pieņemšana, kas turpināsies līdz 19. decembrim. Dalībai festivālā var reģistrēties, aizpildot anketu festivāla mājaslapā tmw.ee. Pieteikties drīkst jebkura žanra mūziķi no visas pasaules, tostarp grupas un solo izpildītāji no Latvijas.

Kopumā dalībai festivālā tiks atlasīti no 150 līdz 170 māksliniekiem – viņu vārdi tiks paziņoti nākamā gada sākumā. Papildus mūzikas programmai un koncertiem Tallinn Music Week notiks diskusijas un lekcijas par mūzikas industriju, ekspertu semināri, apmācības un konsultācijas. Biļetes uz 2022.gada festivālu par viszemākām cenām jau šobrīd ir pieejamas festivāla mājaslapā.

Šī gada Tallinn Music Week notika no 29.septembra līdz 3.oktobrim. Tas tika atklāts ar valsts prezidentes uzrunu un pulcēja 992 nozares profesionāļus un ap 17 tūkstošiem apmeklētāju 60 dažādās norises vietās. Festivālā kopumā uzstājās 177 mākslinieki no 21 valsts, tostarp tādas grupas kā A Place To Bury Strangers no ASV un Hatari no Islandes. Latviju festivālā pārstāvēja 11 apvienības, tostarp Sign Libra, +K+M+B, Pamirt, The Coco’nuts, m.a.t.a.d.a.t.a., ZeMe, Aleksandr Aleksandrov, V V Z, Waterflower, OGHRE un Gints Smukais. Īpaši veidotu eksperimentālās mūzikas programmu Tallinn Music Week ietvaros prezentēja Latvijas nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit