Skip to content

Tamāra Rutkovska publisko debijas albumu.

30. septembrī latviešu dziedātāja Tamāra Rutkovska publicē savu debijas albumu „Be Yourself”, kurā iekļautas 14 dziesmas angļu valodā.

Gandrīz trīs gadus tapa pirmais albums. „Tā kā es visu producēju pati, albuma relīze aizkāvējās, un trīs gadi paskrēja nemanāmi, bet laikam tā tam bija jābūt. Katra dziesma ir daļiņa no manis, mazs stāsts no manas dzīves, un pārdzīvot to īsā laikā būtu neiespējami,” tā Tamāra komentē savu darbu.

Albumā tika iekļautas 14 dziesmas – kā pilnīgi jaunas un iepriekš nekur nepublicētas, tā arī jau zināmas kompozīcijas. Tamāra Rutkovska pati uzrakstīja mūziku un vārdus visām dziesmām, izņemot vienu. Kompozīcija „Holdin’ Back” tapa sadarbībā ar amerikāņu reperi no Detroitas. KflyG, īstajā vārdā Daniel Wilson, uzrakstīja vārdus šai dziesmai.

Tamāras mūzikai raksturīga daudzveidība. Dziedātāja ar lielu interesi eksperimentē un nepārtraukti atrodas sava stila meklējumos, tāpēc albums sanāca daudzpusīgs.

Albums tika ierakstīts skaņu ierakstu studijā „TRML Studios”, kuru Tamāra nodibināja 2010. gada janvārī. „Manas mūzikas pamatā ir daudz elektronisko instrumentu. To ierakstu var paveikt ar midi-klaviatūras un speciālās datora programmatūras palīdzību, bet lai skanējums nebūtu pilnīgi elektronisks, tika izmantoti arī dzīvie instrumenti,” dalās Tamāra. Interesanti tas, ka dziedātāja ieraksta ne tikai vokālas partijas, bet arī spēlē klavieres, ģitāru un bass ģitāru, kā arī uzstājās producenta un aranžētāja lomās. Savukārt „I Choose Rock’n’Roll” dziesmas ierakstam tika uzaicināti ģitārists Iļja Kirejevs, bassists Jevgenijs Ārnieks un bundzinieks Armands Garklāvs. Jevgenija bassa partijas skan vēl četrās dziesmās. „Darbs bija ļoti interesants. Es ieguvu jaunu pieredzi un lielu baudu, jo bija ne tikai ieraksts studijā, bet arī dzīvā uzstāšanās,” komentē Jevgenijs Ārnieks savu sadarbību ar Tamāru.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit