Skip to content

Taran & Lomov laiž klajā jaunu EP Ten Walls ierakstu leibla Runemark Records paspārnē

16. augustā producenta Ten Walls skaņu ierakstu leibls Runemark Records izdevis jauno Rīgas dueta Taran & Lomov  EP ierakstu «Shimmer». Galveno treku, kuru papildina otrs oriģināls skaņdarbs «Video Home System», remiksējuši Atapy no Rumānijas un Orbe no Spānijas.

«Mums patīk labs kino, īpaši zinātniskā fantastika un post-apokaliptiskas tēmas, un, noskatoties kārtējo šī žanra filmu, izdomājām arī pirmā treka „Shimmer“ nosaukumu: iztēlojieties noslēpumainu, pamestu pilsētu, kurā norisinās neizprotamas lietas, – par izdoto minialbumu stāsta Taran & Lomov. – Dīdžeju setos parasti balansējam starp house un techno mūziku, tāpēc otrā EP tēma, – kas arī sasaucas ar mūsu mīlestību pret kino, – „Video Home System“ atrodas starp šiem žanriem».

«Shimmer» remiksus ierakstījuši divi Runemark Records pastāvīgie mākslinieki – Atapy un Orbe. Rumānis Atapy savu versiju veidojis dziļu, minimālisma stilā ieturētu un tumšu, savukārt spānis Orbe palicis uzticīgs savai techno manieres atmosfērai.

Taran & Lomov, kuri popularizē elektronisko mūziku ar sava leibla, radio šova un Amber Muse ballīšu palīdzību, tuvāko mēnešu laikā laidīs klajā vēl divus EP britu skaņu ierakstu leiblos Wired un W&O Street Tracks.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit