Skip to content

“Tautumeitas” izsludina albuma “Skrejceļš” rudens koncerttūri

Etno mūzikas grupa “Tautumeitas” pēc veiksmīga lielkoncerta vasaras izskaņā Skultes ostā izsludina jaunākā albuma “Skrejceļš” rudens koncerttūri, kuras ietvaros viesosies 8.oktobrī Daugavpilī, 22.oktobrī Alūksnē, 23.oktobrī Valmierā, 4.novembrī Talsos, 5.novembrī Liepājā, 20.novembrī Rīgā, 24.novembrī Jelgavā, 25.novembrī Ādažos un 26.novembrī Cēsīs. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties:  https://linktr.ee/tautumeitas Pirmo nedēļu –  no 19. līdz 25.septembrim biļetes pieejamas lētāk.

Atceroties vasaras lielkoncertu “Tautumeitu” dalībniece Laura Līcīte stāsta: “”Skrejceļakoncertprogrammai ir daudz kopīga ar piedzīvojumiem bagātu vasaru. Abas raksturo emociju piesātinājums, kustība, kaisle un krāsas. Un, tāpat kā vasaru nevar noķert caur kameras aci, tā arī Tautumeitas un mūsu mūziku var iemīlēt tikai pa īstam klātesot. Par laimi mums un jums – Tautumeitas atvedīs atvasaru braucot koncerttūrē pa mīļo Latviju.

Aktuālais albums “Skrejceļš”, ar kura programmu “Tautumeitas” dosies tūrē, iznāca šī gada aprīlī. Tas veidots kopā ar jau ilglaicīgo grupas mūzikas producentu Reini Sējānu un zviedru producentu Povelu Olsonu (strādājis ar grupu “Prāta Vētra”). Albumā apkopotas 14 dziesmas, ieskaitot tādas dziesmas kā  “Muoseņa”, “Guli guli”, “Panama” un “Mežā”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit