Skip to content

“Tautumeitas” uzstāsies vadošajā Eiropas mūzikas industrijas konferencē – festivālā “Eurosonic”

Etno mūzikas grupa “Tautumeitas” ir saņēmusi uzaicinājumu uzstāties vadošajā Eiropas mūzikas industrijas konferencē – festivālā “Eurosonic”, kurš norisinās 2023.gada janvārī Nīderlandes pilsētā Groningenā.  “Eurosonic” ir īpašs ar to, ka tā pamat uzstādījums un mērķis  ir Eiropas grupu rotācija Eiropas festivālos.

Kā stāsta grupas menedžmenta kompānijas “Every Little Thing”  vadītāja Guna Zučika: “Mūsdienās robežas starp mūzikas žanriem  saplūst un daudzos festivālos, ieskaitot tādus Eiropas vadošos pasākumus kā “Sziget” vai “Glastonbury” – visos atrodas vieta pasaules mūzikai – reizēm tai  būs pat atvēlēta atsevišķa skatuve. Šī būs lieliska iespēja parādīt grupas “Tautumeitas” unikālo skanējumu un priekšnesumu Eiropas mūzikas festivālu kuratoriem.”

Savukārt Latvijā grupa “Tautumeitas” ir uzsākusi savu jaunākā albuma  “Skrejceļš” rudens koncerttūri, kuras ietvaros  jau ir nospēlēti koncerti Daugavpilī, Alūksnē un Valmierā, bet nākamie koncerti paredzēti 4.novembrī Talsos, 5.novembrī Liepājā, 20.novembrī Rīgā, 24.novembrī Jelgavā, 25.novembrī Ādažos un 26.novembrī Cēsīs. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties:  https://linktr.ee/tautumeitas

Aktuālais albums “Skrejceļš”, ar kura programmu grupa “Tautumeitas” devusies tūrē, iznāca šī gada aprīlī. Tas veidots kopā ar jau ilglaicīgo grupas mūzikas producentu Reini Sējānu, zviedru producentu Povelu Olsonu (strādājis ar grupu “Prāta Vētra”) un Arni Račinski. Albumā apkopotas 14 dziesmas, ieskaitot tādas dziesmas kā  “Muoseņa”, “Guli guli”, “Panama” un “Mežā”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit