Skip to content

“TESA” aicina uz lielkoncertu

Pirms 10 gadiem, 2008. gada 13. decembrī, “Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju” biedrības telpās tika prezentēts “Tesa” albums “Heartbeats From The Sky” . Atzīmējot šī notikuma un albuma desmitgadi, 2018. gada 13. decembrī, “Tu Jau Zini Kur” telpās (Tallinas iela10-3, Rīga) grupa prezentēs pārizdotu ierobežotas tirāžas vinila plati, pirmo reizi desmit gados nospēlējot arī visu albumu pilnā garumā. Tāpat kā pirms 10 gadiem, arī šoreiz bez “Tesa” uzstāsies grupas ilggadīgi draugi un domu biedri – grupa “Soundarcade” .

Grupas “Tesa” spēlētā mūzika tikusi dēvēta par postmetālu un arī postroku, bet tā ir tikai klasifikācija, vadoties pēc terminiem, kas dažādu iemeslu dēļ radušies un plaši tiek lietoti.  Trio, kura dalībnieki pirms tam bija spēlējuši grupās “In.Stora”, “Kriegopfer” un “Les Corte”, šobrīd ir viena no aktīvi koncertējošām pašmāju grupām, kuras koncerti ir plaši apmeklēti, gan Latvijā, gan ārpus tās.

“Tesa” radās 2005.gadā. Pirmie divi izdotie albumi “Tagad” un “Nekad” bija īsformāta, un “Heartbeatsfromthesky” bija pirmais pilna garuma albums, kas tika izdots vinila platēs.

Vinila plates formātam grupa palikusi uzticīga arī vēlākajos albumos – “IV” (2012) , “Ghost” (2015) .

Grupa vienmēr ir palikusi uzticīga t.s. neatkarīgās mūzikas skatuvei, tai pat laikā – par grupas popularitāti liecina arī fakts, ka grupas koncerti ir ļoti apmeklēti, visi grupas izdotie ieraksti – gan kompaktdisku, gan vinila plašu formātā tiek izpārdoti īsā laikā.

Grupas sastāvs: bundzinieks un visu grupas albumu dizaina autors Jānis Burmeisters, ģitārists Dāvis Burmeisters un basģitārists Kārlis Tone.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit