Skip to content

The Sound Poets debijas ieraksta “Tavs stāsts” desmitgadi svinēs arī ar skaņuplati

Grupas The Sound Poets 2013. gada debijas ieraksta “Tavs stāsts” desmitgades svinības notiks 13. oktobrī mūzikas namā “Daile” un 14. oktobrī kultūras namā “Wiktorija” Liepājā. Koncertus īpašus padarīs tas, ka tajos pirmoreiz grupas vēsturē albums tiks izpildīts pilnā garumā, kā arī būs iespēja ierakstu iegādāties skaņuplates formātā.

Albums “Tavs stāsts” tiek pārizdots skaņuplates formātā tikai 300 individuāli numurētos eksemplāros. Plates pirmie varēs iegādāties 13. un 14. oktobra koncertu apmeklētāji.

“Gatavojoties jubilejas koncertiem, mūs visus patīkami pārņēmis nostalģisks sentiments, un šo sajūtu mēģināsim caur mūziku nodot arī koncertos. Mēs mīļi gaidīsim visus, kuri šajos desmit gados bijuši mums līdzās. Nav šaubu, ka tie būs divi forši un īpaši vakari Rīgā un Liepājā,” tā par gaidāmo notikumu stāsta grupas solists Jānis Aišpurs.

13. oktobrī mūzikas namā “Daile” durvis apmeklētājiem vērs jau plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00, savukārt 14. oktobrī kultūras namā “Wiktorija” Liepājā interesentus gaidīs no plkst. 20.00, koncerta sākums plkst. 21.00. Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Grupa The Sound Poets dibināta 2011. gadā, tās pirmais oficiālais koncerts notika tā paša gada decembrī Zirgu ielas koncertzālē, bet divus gadus vēlāk debijas albums “Tavs Stāsts” Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta mikrofons” saņēma balvu kā labākais poprock albums.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit