Skip to content

TOM SIMO piedāvā jaunu singlu “Sirdsmāc”

Jaunais un daudzsološais mākslinieks TOM SIMO, kurš nereti tiek dēvēts arī par latviešu Semu Smitu, klausītāju vērtējumam nodevis jaunu dziesmu “Sirdsmāc”. Tā tapusi kopā ar grupas “Rock’n’Berries” dalībnieku un mūzikas producentu Jāni Narbutu.

TOM SIMO jeb īstajā vārdā Toms Samsons ir 18 gadus jauns dziedātājs no Saldus. Dziesma “Sirdsmāc” ir mūziķa otrā kompozīcija latviešu valodā, kas seko pēc pagājušā gada vasarā pieteiktā debijas singla “Tālumā”. Kā norāda mākslinieks, tad laikā, kad pats vēl ir sava īpašā skanējuma jeb muzikālā rokraksta meklējumos, īpaši novērtē iespēju eksperimentēt ar balsi, noskaņu un muzikālo daudzveidību.

“Man patīk šī daudzveidība, iespēja sevi izmēģināt dažādos ampluā. Dziesma “Sirdsmāc” bija kārtējais ceļojums nezināmajā, kas nu ir vainagojies ar pozitīvām emocijām, neaizmirstamu pieredzi un lielisku iznākumu. Gribu radīt mūziku ar saturu – gan lirisko, gan muzikālo. Un, manuprāt, jaunā dziesma ir tieši tāda,” norāda TOM SIMO.

Tāpat mūziķis uzsver dziesmas nosaukumā un tekstā ietverto vārdu spēli: “Dziesmā dzirdamais vārds “sirdsmāc” nav uztverams kā divi atsevišķi vārdi, bet gan kā viens darbības vārds, kas vienlaikus atspoguļo divus ļoti spēcīgus emocionālus satricinājumus – kritumu un kāpumu. Tas ietver to emociju daudzveidību, kam ejam cauri – no nomāktības un padošanās līdz spēkam saņemties un atkal piecelties.”

Uz jaunā mākslinieka unikālo balss tembru un drosmi eksperimentēt norāda arī grupas “Rock’n’Berries” basģitārists, ierakstu studijas “White Wide Production” dibinātājs un producents Jānis Narbuts: “TOM SIMO ir viens no jaunās paaudzes daudzsološākajiem māksliniekiem – radošs, drosmīgs, gatavs eksperimentēt. Protams, jāatzīmē, ka TOM SIMO dziesmas īpašas padara arī viņa unikālais balss tembrs. Turklāt sastrādāties ar jauno mūziķi ir viegli – TOM SIMO zina, ko vēlas, tāpēc atliek vien viņa idejas nedaudz pieslīpēt, lai dziesma un tās skanējums iegūtu vēlamās aprises.”

Tuvākais mākslinieka koncerts 22.jūlijā plkst. 19.00 kultūrbārā “Balodis”. Koncertā uzstāsies Tom Simo ar grupu, Loreta Reide ar grupu un grupa “Bekars”.

TOM SIMO apgūst populāro un džeza mūziku Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV). Muzicējis uz Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves. Piedalījies gan dažādos muzikālos projektos kopā ar tādiem māksliniekiem kā Zane Dombrovska, Ralfs Eilands, Aija Andrejeva, Igo, Ieva Sutugova, gan LMMDV un Francijas institūta Latvijā kopprojekta “Kuģa “Saratov” piestāšanai Liepājā – 100” izrādē. Dziedātāja vokālās dotības novērtētas konkursos “Nāc sadziedāt 2019” un “Zelta Balss 2020”. 2020.gada janvārī izcīnījis Radio SWH jaunās mūzikas raidījuma “Priekšnams” favorīta titulu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit