Skip to content

TOMS BOKUMS LAIŽ KLAJĀ JAUNU SINGLU

24. martā Toms Bokums laiž klajā savu jauno singlu „Laiks”, saviem klausītājiem atgādinot, ka ikdienas steigā ir vērts apstāties, ieelpot un izvērtēt dzīves patiesās prioritātes.

Mūziķis un dziesmu autors Toms Bokums, iestājoties pavasarim, savus klausītājus iepriecina ar jaunu dziesmu, kas veltīta tam, lai ikdienas steigā un rūpēs ikviens atcerētos apstāties un lietas uztvert nedaudz vienkāršāk, apdomājot savas prioritātes un katra dzīvē svarīgāko, kas palīdz pārvarēt arī pašus grūtākos brīžus un šķēršļus.

„Ar laiku mēs aizmirstam pašas svarīgākās lietas vai cilvēkus mūsu dzīvē. Cilvēka dabā ir ikdienas skrējienā domāt par daudzām šķietami tik svarīgām lietām, kuras lielā mērā novērš skatu no patiešām nozīmīgākā, kas mums dzīvē ir dots. Tieši tādēļ dziesmas nosaukums „Laiks”, simbolizē to kas mums ir dots, kas nevar tikt atņemts pat paejot stundām vai gadiem. Šī dziesma ir kā atgādinājums man pašam izdzīvot visu, kas mums tiek piedāvāts, neaizmirstot, kas esmu un kas ir cilvēki man blakus” atklāj dziesmas autors, T. Bokums.

Drīzumā gaidāma arī dziesmas akustiskā videoversija, taču satikt pašu mūziķi Tomu Bokumu un baudīt viņa sarakstītās dziesmas pavisam neierastā, akustiskajā, skanējumā būs iespējams 11. aprīlī Skrundas kultūras namā, 23. aprīlī Rīgā, kafejnīcā „Tims Mints” un 1. maijā, kad Liepājas kafejnīcā „Kursas putni” tiks svinēta Toma dzimšanas diena, atzīmējot to ar akustisko koncertu.

Kā atzīst pats mūziķis, pietiktu vien ar 5 minūtēm dienā, kas tiktu pavadītas, lai apstātos dienas skrējienā, sakārtotu domas un izprastu pašiem sevi, apzinoties, kas ir patiešām ikviena dzīvē ir pats svarīgākais.

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir pats Toms Bokums. Ieraksts tapis Liepājā, Ivara Sudmaļa ierakstu studijā, kopā ar mūziķiem Ēriku Hanzovski, Kristapu Šēnbergu, Edgaru Mami un Arti Balodi. Par dziesmas apstrādi jāpateicas Jānim Kalvem.

 

Dziesmu „Laiks” iespējams noklausīties un bezmaksas lejupielādēt šeit https://soundcloud.com/tomsbokumsmusic/laiksmp3

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit