Skip to content

Trench Mafia Locco un st4rface kopīgā dziesma

6. augustā ar kopīgu skaņdarbu ir pārsteiguši divi pašmāju reperi no Valmieras – Trench Mafia Locco un st4rface. Viņi klausītājiem nodevuši īstu ballīšu skaņdarbu – ”Vēl, Vēl”. Dziesma ir pieejama visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās, kā arī YouTube.

Trench Mafia Locco ir Latvijas mūzikas scēnā ļoti labi zināms vārds. Viņa kontā ir gandrīz 20 skaņdarbi, kuriem ir vairāk nekā 100 tūkstoši skatījumu iekš YouTube platformas. Viņa populārākā dziesma ”Bez Tevis Nevaru” strauji tuvojas arī miljons skatījumu atzīmei.

Savukārt, st4rface ir pazīstams ar tādām dziesmām kā ”Pilsētas Gaismas” un ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod”. Viņa daiļrade ir dzirdama reizēm arī Latvijas radio stacijās. Piemēram, ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod” noturējās Radio SWH raidījuma ”Priekšnams” topā veselus divus mēnešus. Vienreiz tika izcīnīta pat augstā sestā pozīcija šajā topā.

Valmieriešu kopdarbs ir tieši dziesmai šai vasarai un ballītēm, kas patiks jauniešiem. Tas ir melodisks, ļoti skanīgs un kvalitatīvs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit