Skip to content

“TRIĀNAS PARKAM” PIRMAIS SINGLS LATVIEŠU VALODĀ – “LAIKA DZIESMIŅA”.

Ekscentriskā pašmāju poproka grupa “Triānas parks” tūres piedāvā savu jauno singlu “Laika dziesmiņa” – tas ir pirmais singls no albuma, ko paredzēts izdot nākamā gada pavasarī.

Dziesmas teksta un mūzikas autore ir “Triānas parka” soliste Agnese Rakovska. “Ja tu dzīvo Latvijā, tad tev noteikti jādzied arī latviski, un man ir ārkārtīgs prieks, ka beidzot arī mēs esam nonākuši līdz savam pirmajam singlam latviešu valodā!” stāsta Agnese.

“Visas savas dziesmas un tekstus rakstu kādam īpašam cilvēkam vai, balstoties uz konkrētu notikumu, domāju par to, kas manā dzīvē ir svarīgākais. Cilvēki un laiks – tās ir lietas, kas nemainīgi paliks kā lielākā vērtība. Ikviens vienmēr var sākt no jauna, sākt no nulles, ja vien ir laiks. Tas ir pats dārgākais un svarīgākais, kas ikvienam cilvēkam šajā dzīvē ir dots, tāpēc veltiet savu laiku un dāvājiet to tiem, kurus jūs mīlat!” klausītājiem novēl Agnese Rakovska.

Šobrīd grupa aktīvi gatavojas tūrei, jo jau pēc pāris nedēļām –  13. novembrī  ar koncertu Latgales vēstniecībā “GORS” “Triānas parks” atklās savu pirmo akustisko Latvijas koncerttūri “Acoustic Moon Sessions”.

Tās ietvaros 19. novembrī grupa koncertēs Liepājas teātrī, 27. novembrī tam sekos koncerts Cēsīs, “Vidzemes koncertzālē” un tūre noslēgsies 28. novembrī Rīgā – Spīķeru koncertzālē.

Koncertos gaidāmi grupas draugi – īpašie viesi GACHO, Ralfs Eilands un Jānis Aišpurs. Koncerti plānoti ar sēdvietām.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit