Skip to content

“Triānas Parks” publisko triptihu “Domu raksti”

Grupa “Triānas Parks” 11. decembrī publiskoja triptihu “Domu raksti”, kuru veido trīs savā starpā saistīti videoklipi – “Ārpusē”, “Skaties un mācies” un “Pastorāle”, atspoguļojot grupas izjūtas par aktuālo laiku.  

Ar triptihu “Domu raksti” grupa “Triānas Parks”  turpina iesākto ceļu, kas iesākts ar albumiem “11” un “Kompozīcijas” – aktuālā laika radītās izjūtas par Latviju un būšanu latviešiem, izstāstot tās caur grupai labi pazīstamo popmūzikas prizmu. 2021. gads grupai “Triānas Parks”  ir bijis pādomām bagāts un izaicinošs meklēt jaunus izteiksmes formātus.

Iedvesmojoties no teātra un kino mākslas, “Domu raksti” svarīgs ir video formāts, kas trīs atsevišķos stāstus apvieno vienā. Tā tapšanā iesaistījušies mākslinieki no dažādām disciplīnām – “Triānas Parks” sadarbojās ar Daugavpils kori “Daugava”, deju ansamblis “Daiļrade”, mākslinieci Laimu Jurču, komponistu Rūdolfu Macatu.

Idejas un režijas autore ir grupas līdere Agnese Rozniece, kas ieceri attīstīja un realizēja ciešā sadarbībā kopā ar režisoru Ivaru Burtnieku. Mūzikas producents ir Kristaps Ērglis, kompozīcijas ierakstītas un apstrādātas pie Reiņa Kārkliņa studijā “Aleja Records”, skaņas mikss – Gatis Zaķis.  “Domu raksti” tapuši, pateicoties LaIPA, Akka/Laa stipendiju atbalstam.

Videoklipā Agnese atrada īsto kleitu, sadarbojoties ar Zalando stilistu komandu: “Rakstot dziesmas, idejas redzu kā attēlus un zinu, kādai man jābūt kleitai vai konkrētas krāsas aksesuāram, jo bieži tam ir simboliska nozīme. Tā tas ir arī šoreiz – kleita, kas man ir mugurā tripthā, saucas “Hunter dress”. Tā ir viena no skaistākajām kleitām, kādu jebkad esmu izmantojusi savos videoklipos.” Videoklipu tapšanas procesu atbalstīja arī ēdiena piegādes serviss Wolt. Liels paldies z/s “Palejas”, kas ļāva izmantot savu mūsdienu “zirgu” – videoklipā Agnese pirmo reizi kāpa kombaina mugurā.

“Domu raksti” Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit