Skip to content

Tribes of the City atgriežas ar jaunu singlu un izziņo albumu

Pašmāju spilgtākā šūgeiza / drīmpopa (shoegaze/ dreampop) apvienība Tribes of the City” pēc ilgākas pauzes atgriežas ar jaunu singlu “Rust and Gold” no tāda paša nosaukuma albuma, kura izdošana paredzēta 2018. gada rudenī.

Lai gan grupas aktīvā darbība pēdējos gados bija pieklususi, tomēr tās vadošie ideju virzītāji Sergejs un Ksenija turpināja sarunas par jaunu studijas albumu, līdz pagājušajā ziemā tika atsākts darbs pie jaunā materiāla. Albums “Rust and Gold”, kura dziesmas radītas gandrīz četru gadu laikā, būs pieejams digitalā formātā un vinila platē.

“Dziesmu idejas jau ir tapušas, vēl ir nepieciešams laiks ieraksta pabeigšanai, pie kā patlaban strādājam ZSTUDIO kopā ar tās dvēseli Aleksandru Solovjovu. Turklāt nākamgad apritēs 15 gadi kopš grupas dibināšanas, kas ir lielisks iemesls jaunam albumam un koncertam” – stāsta Sergejs Jaramišjans.

“Šis garais pārtraukums ir bijis svarīgs, tas ļāvis uzkrāt pieredzi, spēkus un arī izpratni par prioritātēm. Man šis laiks ir bijis ļoti dinamisks un pārmaiņām bagāts, sarežģīts, bet arī atklāsmju pilns. Šobrīd jūtu, ka mums kā grupai atkal ir, ko teikt. Vairāk, nekā jebkad iepriekš. Ja man jautātu, par ko ir šī dziesma, es teiktu, ka par attiecībām ar laiku un tā nevaldāmo dabu. Par to, kā tas spēj izplesties un sarauties, radīt un iznīcināt, vienmēr paliekot ārpus cilvēka kontroles. Par ļaušanos tam un par bēgšanas mēģinājumu absurdumu,” ar sajūtām dalās Ksenija.

Singla un albuma producents ir Adams Kūpers (Adam Cooper), grupas Alison’s Halo dibinātājs, kurš strādājis pie viena no svarīgākajiem šūgeiza ierakstiem – grupas Astrobrite 2001. gada albuma “Crush”.

Grupa “Tribes of the City” tika dibināta 2003. gadā, tās tagadējā sastāvā spēlē Ksenija Sundejeva, Sergejs Jaramišjans, Juris Justs, Andrejs Vasiļjevs un Ints Barkāns.

Iepriekšējais albums “Recipe of the Golden Dream” tika izdots pirms astoņiem gadiem, pirms tam – “For the Sleepy People”  (2006) un “Running to the Sun” (2004).  Grupa ir saņēmusi atzinīgu novērtējumu no klausītājiem ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā, Vācijā, Anglijā un Ziemeļamerikā. 2007. gadā Tribes of the City tika nominēti MTV Europe Awards, kā labākā Baltijas grupa.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit