Skip to content

TRIO „VOICE OF INSTRUMENTS” KONCERTI APRĪLĪ.

Aspazijas un Raiņa jubilejas gadā trio „Voice of Instruments” klausītājiem piedāvā oriģinālmūzikas un dzejas koncertprogrammas „Zilā ilgu puķe” un „Elektroniskais pulss instrumentu balsīs”. Mūsdienīgo, latvisko un filozofisko tēlu apvienojums ansambļa mūzikā sasaucas gan ar vienu no izvēlētajām koncerta vietām – Aspazijas māju –, gan ar skaņdarbu instrumentālo ietērpu – autori iecerējuši balss, saksofona, stabules un klavieru skanējumu papildināt ar elektronikas krāsām –, gan ar dzejas lasījumiem.

 „Voice of Instruments” 2014. gada rudenī ar koncertu sēriju nosvinēja pirmo dzimšanas dienu, interneta vietnēs publicēja skaņdarbus no koncertprogrammām „365 dienas” un „Kalendāru ārijas”, 2015. gada iesākumā laida klajā pirmo oficiālo video singlam „It feels like” un šobrīd gatavojas kompaktdiska izdošanai, kā arī veido sadarbību ar dažādiem mūziķiem un rada jaunus eksperimentālus projektus.

Koncertos dziedātājam Ilmāram Šternam, saksofonistei Daigai Solovjovai un taustiņinstrumentālistei Maijai Solovjovai pievienosies viesmākslinieks DJ Makree jeb Mārtiņš Makreckis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit