Skip to content

Trīs nometnē “RIGaLIVE“ sarakstītās dziesmas iekļuvušas “Supernova 2020” atlasē

Starp Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” pretendentiem šogad izvirzītas arī trīs dziesmas, kas radītas nometnes “RIGaLIVE“  piektajā sesijā, 2019. gada rudenī.

“Supernova 2020”  fināla dziesmas tiks izziņotas 16. janvārī, bet  konkursa fināls notiks 8. februārī, kad par dziesmām varēs balsot arī skatītāji. Uz “Supernova 2020” finālu pretendē: Annemarija Moiseja ar “Undo”, Katrīna Bindere ar “I Will Break Your Heart”, un Alekss Silvers ar “Again”.

Annemarijas Moisejas dziesma “Undo” tapusi, dziedātājai sadarbojoties ar grupas “Double Faced Eels” dalībniekiem Reini Straumi un Marku, kurš ir arī dziesmas producents, kā arī čehu mūziķi Janu Vavru.

Annemarija Moiseja “Undo”.

Katrīna Bindere dziesmu “I Will Break Your Heart” sarakstījusi kopā ar grupas “My Radiant You” līderi Jāni  Driksnu, elektroniskās mūzikas mākslinieku Niklāvu Sekaču. Dziesmas producents ir Kaspars Ansons.

Katrīna Bindere “I Will Break Your Heart” .

Aleksa Silvera dziesma “Again” ir dziedātāja kopdarbs ar pašmāju elektroniskās mūzikas producentu Andi Ansonu un Uku Moldau no Igaunijas. Dziesmas producenti – Andis Ansons un Kaspars Ansons.

Alekss Silvers “Again”.

Dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE” kopš 2017. gada kopā pulcē pieredzējušus un jaunus mūziķus, veicinot sadarbību kā dziesmu tapšanā, tā arī kontaktu un zināšanu apmaiņa.  “RIGaLIVE”  piedalījušies ne vien Latvijas, bet regulāri viesojas arī mūziķi no ārzemēm. Dziesma “Mazā Parīze” tika sarakstīta nometnes ceturtā sesija  notika, kas notika šī gada aprīlī, kopā pulcējot vairāk kā 30 mūziķus. Savukārt piektajā “RIGaLIVE” sesijā šajā rudenī piedalījās 32 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Čehijas un Krievijas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit