Skip to content

Tuvojošās Supernovas apreibināts dalībnieks rada dziesmu “Toksiskās sēnes”.

Mazinot spriedzi pirms Supernova 2018 pusfināla, kas norisināsies jau 3.februārī, kāds apreibis konkursa dalībnieks savu dziesmu iztulko latviešu valodā, nosaucot to “Toksiskās sēnes”. 

Kā pastāstīja pats mākslinieks, dziesmas atdzejojums un tās nosaukums radies atceļā no kāda koncerta, radošajai komandai neformālā gaisotnē apspēlējot konkursa dziesmas nosaukuma nozīmi. “Bija tumša un stindzinoša janvāra nakts. Ceļš veda caur baisu mežu Latvijas ziemeļos. Un te pēkšņi mūs visus pārņēma “Toksisko sēņu ” maģiskā vara. Visspēcīgāk tas ietekmēja fotogrāfu Jāni Romanovski, kurš radīja visu tālāko dziesmas tekstu. Tieši viņam atnāca tādas spēcīgas atklāsmes kā “Es jūtos kā tīnis, kas sapratis dzīvi,  nebrauksim grāvī – noskūpsti mani”.”

“Toksiskās sēnes” ir neviena cita kā dziedātājas Katrīnas Gupalo atbilde tiem klausītājiem, kuri Supernovas dziesmu “Intoxicating Caramel” jeb apreibinošo karameli tulko kā toksisko karameli.

Dziesmas “Toksiskās sēnes” audio ieraksts klausītājiem pieejams Spotify, iTunes un citos populārākajos straumēšanas servisos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit