Skip to content

Unikāla sadarbība: Double Faced Eels izdod Kontraflovs dziesmas remiksu!

Ar interesantas sadarbības rezultātu šodien klajā nāk grupa “Doubls Faced Eels” un hip- hopa apvienība “Kontraflovs”, abas grupas radījušas kopīgu skaņdarbu “Neticīgie”. Orģināli tā ir grupas “Kontraflovs” deijas albuma SSB dziesma, bet tagad tā piedzīvojusu dubultas pārvērtības.

video versijā pieejama pilnā garumā, video klipu un dziesmas miksu klipam veidojuši “Kontraflovs” dalībnieks Dāvis Strauss, bet radio un digitālajās platformās būs pieejams dziesmas radio edit, kura producents ir Marka (DFE).

“Mums jau bija dziesma “Neticīgie” pop – house – rap skanējumā, bet mēs tai gribējām piešķirt jaunu skanējumu. DFE ir super meistarīgi mūziķi, viņi ne tikai prata piešķirt dziesmai vajadzīgo skanējumu, bet svarīgāk par visu – viņi noticēja idejai un iesaistījās projektā ar enerģiju, deva pretī savas idejas un strādā līdzīgā manierē kā KIIIF, mums vienkāršī saskanēja, tāpēc šis izdevās,” tā saka grupas “Kontraflovs” dalībnieks Artūrs Rikmanis.

Interesanti, ka sākotnēji dziesmā bija plānota Markas (Mārtiņš Gailītis, DFE ģitārists) ģitāras solo partija, bet tā pārauga Reiņa (Reinis Straume, DFE solists) rap pantā, kas speciāli radīts šai dziesmai. Reini repot pierunājusi viņa sieva.

“Mums vienmēr patikušas motivējošas dziesmas, no kurām klausītājs var paņemt kaut ko sev. Kad Kontraflovs puiši mums piedāvāja šo sadarbību, saskatījām šo potenciālu dziesmā “Neticīgie” un zinājām, ka varam papildināt dziesmas domu. Tiešām uzskatām, ka pasaule pieder tiem, kas dara – galvenais ir nepadoties,” saka DFE solists Reinis Straume.

Dziesmas jaunajā versijā piedalās: Marka – producēšana, ģitāras, miksēšana, māsterēšana, Reinis Straume – vokāls, papildu teksts, dažādi instrumenti, Viktors Maslovs – basģitāra, Ronalds Briežkalns – bungas, kā arī Kontraflovs dalībnieki Artūrs Rikmanis un Dāvis Strauss.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit