Skip to content

Uz Zelta Mikrofona balvu kategorijā Radio hits šogad pretendē The Sound Poets, Instrumenti, Prāta Vētra, Dons un Ozols

Apkopojot Latvijas radiostaciju atskaites, Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība (LaIPA) noskaidrojusi piecas Latvijā radītās dziesmas, kuras šogad pretendē uz Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons kategorijā Radio hits.

Lai noteiktu nominantus, LaIPA apkopojusi datus par dziesmu atskaņojumu Latvijas radiostacijās 2018. gadā. Rezultātus veidojušas 10 radiostacijas: Latvijas Radio 1, Latvijas Radio 2, Latvijas Radio 5, Radio Skonto, Star FM, Radio TEV, Radio SWH, Capital FM, Kurzemes Radio un Rietumu Radio.

Uz Radio hita balvu pretendē tie ieraksti, kas ierakstīti, reģistrēti un publicēti laika posmā no 2017. gada 2. decembra līdz 2018. gada 1. decembrim. Visvairāk reizes atskaņotās dziesmas pēc to skanēšanas biežuma tiek reizinātas ar radiostaciju reitingiem. Pieciniekā var iekļūt dziesmas, kas skanējušas vismaz trīs radiostacijās.

Balstoties uz radiostaciju datiem, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība Zelta Mikrofona balvai kategorijā Radio hits izvirzījusi (alfabētiskā secībā):

Radio hita 2017 ar dziesmu “Pa ceļam” balvas ieguvējs un šī gada nominants Dons stāsta: “Radio hita balva ir, manuprāt, ļoti vērtīga, ja ne pat vērtīgākā no visām. Tas ir ļoti pagodinoši, ja programmu direktori radio stacijās atzīst un novērtē tavu dziesmu. Man ir vienmēr liels prieks saņemt šo balvu, un būt šajā pieciniekā arī šogad ir liels pagodinājums. Liels paldies radio stacijām un turpināsim rakstīt jaunas dziesmas!”

12.februārī Dailes teātrī jau 23.reizi sadarbībā ar LaIPA un Latvijas Republikas Kultūras ministriju, kā arī sponsoru Ondo.lv un atbalstītāju tirdzniecības centru “Origo” tiks pasniegti Zelta Mikrofoni aizvadītā gada izcilākajiem Latvijas mūzikas ierakstiem, un skatītājus priecēs aktuālāko mūziķu priekšnesumi un pirmatskaņojumi. Svētku ceremonijai būs iespējams sekot līdzi kanālā LNT un Kanāls 2, kā arī tiešraidē portālos skaties.lv un tvplay.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit