Skip to content

Vairāk nekā 120 dalībnieki noslēguma lielkoncertā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”

Šoruden Latvijā izskanējuši desmit koncerti “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” visā Latvijā, un vērienīgs lielkoncerts tiks aizvadīts 11. decembrī Ķīpsalas hallē. Katra koncerta programma bijusi atšķirīga un unikāla, un arī koncerts Ķīpsalas hallē nav izņēmums, jo pārsteigs klausītājus ar vairākiem īpašiem priekšnesumiem.

Vienīgo reizi koncerttūres ietvaros uz skatuves kāps koncerta režisore Marija Bērziņa, pagaidām paturot noslēpumā, kuru Freimaņa dziesmu viņa izpildīs: “Pieaugot mēs kļūstam ļoti apdomīgi, bailīgi un neizmantojam trakas un drosmīgas idejas. Lai ko es varētu mācīties no Mārtiņa, tā ir viņa absolūtā drosme un bezkaunība – viņš metās uz galvas iekšā visārprātīgākajās avantūrās, nekad nezināja, kas no tā iznāks. Reizēm, protams, nepadevās tik labi, kā plānots, bet reizēm šīs idejas ieguva brīnišķīgu rezultātu.”

Pirmo reizi Ķīpsalas hallē būs dzirdams trio “Saldais” izpildītais Freimaņa darbu popūrijs, kā arī unikālā izpildījumā vienīgo reizi Aija Andrejeva izdziedās “Tik un tā nesapratīs”.

Uz skatuves dažādos duetos, trio un solo izpildījumos skanēs tādas iemīļotas Freimaņas dziesmas kā “Arī man ir sirds”, “Lietus dārzs”, “Bet maijpuķītēm jāpaliek”, “Satīties, sapīties”, “Paspēlēsim paslēpes” un daudzi citi. Tās izdziedās solisti Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Andris Ērglis, Ivo Fomins, Gatis Mūrnieks, Madara Grēgere, Katrīna Bindere kopā ar Jāņa Strazda mūziķu grupu, kā arī “Līvi”, “Refleksija” un “Z-Scars.”

Vērienīgi izskanēs koncerta kopdziesmas, kurās solistiem uz skatuves pievienosies vairāk nekā 100 dalībnieki no kora “Mūza”, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas kora, Liepājas jauniešu kora “Reverberācija” un Valmieras kora “Skan”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit