Skip to content

VEF Paviljonā uzstāsies “The Coco’nuts” un “Tu Te”

VEF Paviljonā šīs vasaras bezmaksas akustiskās mūzikas koncertprogrammu noslēgs  džezroka grupa “The Coco’nuts” un zīda skaņu meklētāji “Tu Te”.

Jau šonedēļ, 24. augustā plkst.19:00 VEF Paviljonā uzstāsies grupa The Coco’nuts, kuras sastāvā muzicē sešas radošas un spilgtas personības: Marija Valmiera (līdervokāls), Monta Kurme (daiļvokāls), Pēteris Narubins (ģitāra un vokāls), Benny Zeltkalis (saksofons, taustiņi), Artūrs Strautmanis (bungas) un Toms Valmiers (bass). Grupas daiļradē tiek variēts ar fanka, indī, blūzroka un alternatīvā džeza mūzikas žanriem. The Coco’nuts piedēvē gan psihedēliskā džezroka, gan nepiemērota formāta apzīmējumus, jo grupai raksturīgo skanējumu nav iespējams ielikt ierastajos mūzikas žanru rāmjos un tieši tāpēc tas ir tik unikāls.

Muzikālās gaitas grupa The Coco’nuts uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdevusi mini albumu Appetizer (2014), studijas debijas albumu Amid Opposites (2016) un albumu No Other Way Out (2018). Atzīmējot grupas desmito pastāvēšanas jubileju, grupa izdeva savu trešo albumu Forward Back, kas tika nominēts “Kilograms kultūras 2022” balvai kategorijā “Popkultūra”, un albumā iekļautā dziesma “Getting Dark” nominēta Rīgas Starptautiskā kino festivāla 2022 (Rīga IFF) Baltijas mūzikas videoklipu konkursam. Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos. Grupas īstā maģija slēpjas dzīvajos koncertos, kas ir radošu eksploziju un improvizācijas pārpildīti, padarot katru uzstāšanos atšķirīgu no iepriekšējās.

VEF Paviljona akustisko koncertu sēriju 31.augusta vakarā noslēgs muzikālā apvienība “TU TE”. Grupas radītā orģinālmūzika ierauj klausītāju gaistošās skaņu ēnās un sajūtās, radot paliekošu, neaizmirstamu vēstījumu. Kā saka pati grupa: “Tu Te pats sev priekšā kails un pa īstam. Muzikālā skaņa, ko stāstām caur sevi, nāk no impulsiem, no klusuma un trokšņiem, no līnijām un krāsām.” Šos stāstus mūzikā stāsta: Lelde Tuče (dziesmu autore, vokāls un taustiņinstrumenti), Miķelis Dobičins (čells) un Artūrs Strautmanis (sitaminstrumenti).

VEF Pavijons tapis sadarbībā ar koncertu aģentūru Laska Production un programmas kuratori Kristapu Bedrīti, un tiek viedota kā vasaras oāze vēsturiskās un industriālās VEF rūpnīcas teritorijā. Paviljons vasaras sezonā ir atvērts katru nedēļu no ceturtdienas līdz sestdienai un piedāvā gan dažādu pašmāju mūziķu dzīvās mūzikas koncertus, gan DJ vakarus mājīgajā un ozolu ieskautajā zaļajā zonā ap Paviljonu. Par atspirdzinošiem dzērieniem uz vietas rūpējās Laska Bar. VEF Paviljona adrese ir Bērzaunes iela 11C.

VEF KVARTĀLS ar pietāti pret industriālo mantojumu atjauno vēsturiskās rūpnīcas VEF ēkas un teritoriju, radot mūsdienīgu vidi biznesam, jaunām idejām un laikmetīgiem kultūras notikumiem. Šobrīd VEF KVARTĀLU par savām radošajām mājām ir izvēlējušies vairāk nekā 60 uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji, kas veido veiksmīgu sinerģiju ar konceptveikaliem, bāriem un pasākumu vietām gan iekštelpās, gan ārtelpā.

Foto Alvils Ronalds Bijons

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit