Skip to content

Vienā remiksā apvienojas divi Normundi un Oskars

Oskar Deigeļa jaunākajam singlam “Teiksi reiz paldies” publicēta jauna versija. Dziesmas mūzikas autors ir grupas “Otra Puse” solists Normunds Pauniņš, bet tekstu dziesmai rakstīja Oskars pats. Šodien tiek publiskots arī dziesmas remiks, kuru veidojis inteliģentās deju mūzikas producents N’Works, popmūzikā zināms ar vārdu Normunds Rutulis. 

“Kad dziesmas oriģinālversija tika pabeigta, tās mūzikas autors Normunds Pauniņš, nevilcinoties, mani mudināja uzrunāt N’Works, piedāvājot izveidot remiku. Tas nu ir noticis! Dziesma, pavisam noteikti, ir ieguvusi citu nokrāsu. Skanējums ir saulains, bezrūpīgs un visnotaļ patīkams. Nenoliedzami, ir ārkārtīgi liels prieks par N’Works radīto skaņdarba versiju” – tā stāsta Oskars Deigelis.

“Man vienmēr ir paticis Normunda Pauniņa muzikālās domāšanas virziens, melodiskums un smeldze viņa melodijās. Meistarīgi viņš rīkojies arī šoreiz. Tāpēc Oskara piedāvājumu, izveidot remiksu viņa jaunajam singlam, uzņēmu ar prieku. Lai gan, producējot savas versijas jau publicētām melodijām, es cenšos neklausīties oriģinālu, lai neveidotos lipīgas asociācijas ar oriģinālu, bet aranžējumam ļautu attīstīties virzienā, kas, pēc manām tā brīža sajūtām,  melodijai piestāv, šoreiz oriģinālu jau biju dzirdējis. Taču tas mani citādākas versijas izveidē no sliedēm nenovirzīja. Turoties pie sev tīkamā soulful house žanra un papildinot ar nu disco elementiem, ir tapusi vēl viena gaumīga dziesmas “Teiksi reiz paldies” versija” – tā, savukārt, par savu remiksu izsakās N’Works.

Remiks straumēšanai un lejupielādei https://fanlink.to/teiksireizpaldies_remix

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit