Skip to content

Vilnis “Darba Vieta” – 100 % Jelgavas hip hops!

Jelgavas hip hop grupas “Augša” dalībnieks Vilnis publiskojis savu debijas solo albumu ”Darba Vieta”. Visus muzikālos pavadījumus radījis “Augša” biedrs Rihards Štrauss, bet par skaņas apstrādi parūpējies Jānis Šmēdiņš. Līdz ar to “Darba Vieta” ir 100% Jelgavas produkts.

”Albums ir kā CV audio formātā – par darba vietām, kurās strādāju pēc vidusskolas pabeigšanas. Domāju, katrs klausītājs spēs kādu no dziesmām associēt arī ar savu pieredzi darba tirgū. Dziesmas ir ar dažādu noskaņu, kas mainās albuma gaitā, no agresīvām un nopietnām uz liriskām un pat komiskām. Teksti ir par tādām tēmam, kā darbs ārpus Latvijas, celtniecība, veikala pārdevējs u.c. Katrā dziesmā ieliku tā brīža sajūtas, pārdomas un secinājumus, kā arī kopējo noskaņu, ko veidoju attiecīgi pēc konkrētās darba vietas. Pirmais un pēdējais skaņdarbs ir kā pretstats jeb salīdzinājums kāda bija mana nostāja un domas pirms visa šī perioda, kas aprakstīts albumā, un pēc tā.

It kā nekas nav mainījies apkārtējā vidē, bet iegūtā pieredze mainīja redzējumu uz lietām un procesiem. Albums uzrakstīts un ierakstīts jau pirms trīs gadiem, tomēr dienas gaismu tas ierauga tikai šodien.

Albums izdots digitāli, pieejams visos lielākajos digitālās mūzikas izplatīšanas servisos – iTunes, Spotify, Deezer un citos.

”ISA(Independent sales advisor) ir par manu personīgo pieredzi, sajūtām un secinājumiem, strādājot par “door to door” pārdevēju, mēģinot cilvēkus pārliecināt pierakstīties ikmēneša maksājumiem kādai labdarības organizācijai. ” Vilnis

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit