Skip to content

Vokālā grupa FRAMEST izdod singlu ZIEMĀ, izziņo koncertšovu ZIEMĪŠI un dodas koncertturnejā uz Ķīnu

Vokālā grupa FRAMEST klausītāju vērtējumam nodod dziesmu „Ziemā”. Dziesmas autors ir  komponists un grupas mākslinieciskais vadītājs Jānis Ķirsis, vārdu autore – Inga Pizāne-Dilba. Ierakstā piedalījies arī Raimonds Ozols un LNSO stīgu kvartets. Skaņu režisors – Ivars Ozols, miksēšanu un māsterēšanu veicis Gints Stankevičs.

Dziesmai tapis arī tulkojums un ieraksts ķīniešu valodā, jo novembra otrajā pusē FRAMEST kopā ar džeza mūziķiem Edgaru Jasu (klavieres), Ivaru Arutjunjanu (bungas) un Tomu Lipski (kontrabass) dosies koncertturnejā uz Ķīnu, kur laikā no 20. līdz 26. novembrim sniegs 5 koncertus koncertzālēs Pekinā, Šanhajā, Guandžou, Sjudžou un Šanduņā. Grupas koncerti Ķīnā notiks Baltijas valstu mūzikas festivāla ietvaros, un ieplānotais koncertu cikls uzskatāms par pirmo soli Ķīnas un Baltijas valstu kultūras sadarbības nostiprināšanā.

Pēc atgriešanās no Ķīnas FRAMEST sniegs vairākus Adventa un Ziemassvētku laika koncertus, tostarp 14. decembrī koncertu kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, 16. decembrī koncertu Brocēnu kultūras namā un 20. decembrī – koncertšovu visai ģimenei „Ziemīši” koncertzālē „Rīga”. 

„Ziemīši ir laiks, kad ikviens – gan bērni, gan pieaugušie – var sastapt savus iemīļotos varoņus no  Ziemassvētku pasakām, dziesmām, multfilmām un mesties jautros piedzīvojumos!”, atklāj Jānis Ķirsis. Programmā apvienotas tradicionālās Ziemassvētku, populārās džeza melodijas, tautā iemīļotas latviešu autoru dziesmas, kā arī melodijas no multfilmām. FRAMEST  koncertšovu izpilda a capella  aranžējumos, ar balsīm atdarinot dažādus mūzikas instrumentus un dzīvnieku balsis. Krāsaino, kontrastiem bagāto muzikālo partitūru papildinās horeogrāfija un gaismu šovs, kā arī saspēle starp dziedātājiem un publiku, iesaistot to dažādos jokos un muzikālos uzdevumos.

Koncertšovs „Ziemīši” notiek festivāla „Eiropas Ziemassvētki” ietvaros, kas visu decembri  priecē klausītājus ar  koncertiem Latvijas koncertzālēs un dievnamos. Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit