Skip to content

Vokālā grupa ‘Framest’ nes Latvijas vārdu pasaulē, uzstājoties Kannu kinofestivālā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē vokālā grupa ‘Framest’ devās uz prestižo un pasaules slaveno Kannu kinofestivālu Francijā, lai uzstātos Ukrainas oficiālās delegācijas pieņemšanas pasākumā.

Ukrainas oficiālā pieņemšana norisinājās ekskluzīvā klubā jūras krastā ar pasakainu skatu uz Franču Rivjēru. Pasākumu apmeklēja vairāki simti vadošie pasaules filmu industrijas producenti, aktieri un režisori. ,,Īpašas ovācijas izpelnījāmies, dziedot populāro ukraiņu tautas dziesmu ,,Pidmanula Pidvela’’ a capella aranžējumā,’’ neaizmirstamajos iespaidos dalās grupas dalībnieks un komponists Jānis Ķirsis. ‘Framest’ bija vienīgā muzikālā grupa, kas uzstājās šajā pasākumā, tādēļ saņēma nedalītu skatītāju uzmanību un atsaucību. 

Zināmas, ka Kannu kinofestivāla ietvaros dažādos pasākumos uzstājas pasaules slaveni mūziķi. Piemēram, Džastins Timberleiks (Justin Timberlake) un aktrise Anna Kendrika (Anna Kendrick) priecēja skatītājus ar akustisku priekšnesumu.

Vokālā grupa ‘Framest’ pastāv kopš 2005. gada, un to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass). Šobrīd grupa gatavo oriģinālu un iedvesmojošu koncertprogrammu, kuras pirmatskaņojumu klausītāji varēs piedzīvot šī gada rudenī. Sīkāka informācija sekos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit