Skip to content

Vokālinstrumentālais ansamblis Neaizmirstulītes izdod dziesmu vasarīgās noskaņās “Neaizmirsti mani”

Baudot saulainākā gadalaika pilnbriedu un vieglprātīgo sajūtu gaisā, “Neaizmirstulītes” ieskaņoja savu šīs vasaras melodiju. “Neaizmirsti mani” ir oriģināldziesma, kuras mūzikas autore ir Laura Leontjeva, vārdus sarakstījis Eduards Plankājs, dziesmas aranžiju un ieskaņojumu veidojis Kaspars Ansons, video – Valdis Krūmiņš.

“Neaizmirsti mani” ir naivi romantisks jaunu meiteņu stāsts par satikšanos, par juteklisku mirkli un to sajūtu, kas virmo, kad satiekas viņš un viņa. Bet šad tad gadās, ka viņš ir viens un viņas ir vairākas… bet stāstā nav drāmas, ir tikai patīkamas atblāzmas 60-to gadu stilā.

Vokāli instrumentālais ansamblis Neaizmirstulītes, kurš atskaņo latviešu un ārzemju komponistu sešdesmito, septiņdesmito gadu melodijas, šoreiz gribēja radīt dziesmu un iejusties šajā laikā ar nelielu mūsdienu piesitienu. Dziesmas video versijā mēs pašas dauzonīgi izdzīvojam to atmosfēru  un priekšstatu, kāds ir radies no mammu stāstiem par romantiskajiem randiņiem un piedzīvojumiem viņu jaunības laikā.

Liels paldies  tērpu nomai “Uzvalks un kleita” un Rūtai Kuplajai personīgi par iespēju mums izštātēties oriģinālos tā laika tērpos. Paldies mūsu video filmiņas galvenajam varonim Dāvim Matskinam no rock ‘n’roll grupas KEKSI par neaizmirstamajiem randiņiem, un visa mūsu mīlestību jums, atsaucīgie Vestienas un Saulkrastu iedzīvotāji.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit