Skip to content

Vultura jaunais singls ,,Noliec Ziedus’’

Annija Tīna Kukuka (22) ir eksperimentālās elektroniskās mūzikas pārstāve, mūziķe, dziesmu autore un producente ar pseidonīmu Vultura.
Šī gada 28.aprīlī Annija izlaida savu debijas albumu “Not Your Typical Fairytale”, kas tiek dēvēts kā viens no pēdējo mēnešu novērtētākajiem albumiem un “pārsteigumiem” Latvijas elektroniskajā mūzikā un industrijā. Albums tapis sadarbībā ar producentu Mark1 Records (Marks Poikāns (21)).  
Albums ir recenzentu atzīts kā, piemēram, žurnālā “IR” – žurnālista un mūzikas kritiķa Jāņa Žildes kā daudzsološs muzikāls manifests. Vietējos medijos kā TVNET, LSM, Mūzikas Sirds blogā u.c. Tāpat Annija ir pabijusi arī vairākās radio intervijās un Latvijas Radio mūzikas topos – Pieci.lv, RadioNABA, SWH. Šogad arī uzstājās Pieci.lv un RadioNABA dzimšanas dienās.  
8. decembrī Annija izlaida vēlvienu dziesmu latviešu valodā “Noliec Ziedus”, tā ir otrā dziesma latviešu valodā līdz šim, kas atver jaunu fāzi viņas muzikālajai izpausmei. Šī dziesma atšķiras ar to, ka tajā ir divas dažādas daļas, pirmā, kurā dzirdams elektroniskās mūzikas žanrs ar “Avant-Pop” elementiem, un otra puse, kurā ir “Hip-Hop” elementi. Tas ir divu dziesmu apvienojums vienā, radot eksperimentālu sinerģiju. 
Dziesma ir par dažādu dzīves situāciju etapu noslēgšanu, un jauna posma atvēršanu gan starp cilvēkiem, gan karjerā – dzīvē. No Annijas varēs dzirdēt arī vairāk dziesmas latviešu valodā, bet tas paliks ar viņas radīto rokrakstu un alternatīvajām izpausmēm, kā arī turpinās rakstīt angļu valodā.  
Dziesmu producējis producents Mark1 Records (Marks Poikāns). Dziesmas vizuālo materiālu (plakātu) veidoja Elīze Elizabete Ekarte un (3D) Daniela Lākute.
MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit