Skip to content

Vultura laiž klajā singlu ar nosaukumu “ŠĶEL

11.jūlijā tika izlaista jauna dziesma- singls ar nosaukumu “ŠĶEL”, kas ir trešā dziesma latviešu valodā. Pirmā dziesma dziedātājas karjerā, kuras video klips  ir ,,lyric” , kas ir kaut kas jauns priekš mākslinieces un tās klausītājiem. Vēljoprojām turot arī savu solījumu par dziesmu izdošanu latviešu valodā. Dziesma komponēta elektroniskajos mūzikas žanros “Drum’n’Bass” un “Jungle”, kā arī  “Hip-Hop” manierē. Vēl joprojām saglabājot savu rokrakstu ar žanru apvienošanu Vultura izveidojusi dziesmu kopā ar savu producentu Mark1Records. 

Tāpat arī, šai dziesmai Vultura izlēma klausītājiem sniegt mazliet citādāku klausīšanās pieredzi, izveidojot mūzikas video, kurā ir dziesmas vārdi jeb parasti to sauc “Lyric” video, kuru 3D un animāciju veidojusi Daniela Lākute. Pirmo reizi Vulturas repertuārā ir izveidots šāds video, kad klausītājs var ļoti vienkārši mācīties vārdus paralēli klausoties pašu dziesmu. Salīdzinot ar citām mūzikas straumēšanas platformām, Youtube ir vienīgā vieta, kur dziesmai “ŠĶEL” ir izveidota dziesmas “garā” versija, kas speciāli izveidota kā turpinājums dziesmai “Noliec Ziedus”, ko Vultura izlaida aizvadītā gada decembrī.

“Dziesma ir par to, ka neatkarīgi no panākumiem ir jāsaglabā savs autentiskums un jāatceras par to, kas ir svarīgs. Varbūt mazliet banāli, bet mēs tiešām mēdzam sevi pusceļā kaut kur aizmirst, vai arī paklupt uz tām pašām kļūdām. Tad ir jāpatin bilde atpakaļ, jāatceras, un jāpajautā sev, kas es esmu un kas es vēl vēlos būt. Dziesma ir arī par to, ka realitātē to ko tu manifestē un vēlies izdarīt, sasniegt, redzēt, mīlēt – būs, ja vien pie tā strādāsi, jāatceras, ka nedrīkst ļaut sev arī izdegt. Un tie, kuri mēģinās tevi apturēt un paklupināt, vienkārši nevajag klausīties un reaģēt.
Annijas novēlējums ar šo dziesmu, kurā kā ierasts vārdu mijās brutāli viss ir pateikts – turiet savu cilvēku loku mazu kuriem ir līdzīgi mērķi un vēlmes šai dzīvē kā jums.”
 
Dziesmu producējis producents Mark1 Records (Marks Poikāns). Dziesmas vizuālo identitāti veidoja Daniela Lākute (3D).
Foto: Aksels Bergs (AkselsShotIt)
 
Vultura pagājušā gada 28. aprīlī izlaida savu debijas albumu “Not Your Typical Fairytale”, kas saņēma plašu mediju uzmanību (TVNET, TV3, DELFI, LSM, IR.LV U.C.) acīs un radio (RadioNABA, Pieci.lv, SWH u.c.). Albums dēvēts par Latvijas elektroniskās mūzikas un industrijas muzikālu manifestu, kurš ieguvis arī Mūzikas ierakstu „Zelta Mikrofons” 2 gada balvas, kā labākais debijas albums un labākais elektroniskās mūzikas albums 2023.gadā. Tāpat arī vēljoprojām strādā tandēmā ar producentu Mark1 Records (Marks Poikāns (22)).
Tuvākie Vulturas koncerti jūlijā:  grupas “Hurts” koncerts kā iesildošais mākslinieks “Siguldas pilsdrupu estrādē” (26.jūlijs). 
Tuvākie Vulturas koncerti augustā Festivāls “Laba Daba” (4.augusts), “Sīpolfestivāls” Vietvalžos (20.augusts).
MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit