Skip to content

“Vultura” nāk klajā ar jaunu dziesmu “ADRENALĪNS”

Turpinot iesākto, un veicinot elektroniskās mūzikas virzību Latvijā, izaicinot sevi un maksimizējot savu darbaspēku, Vultura nākusi klajā ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir “ADRENALĪNS” – izdots 28.02.2024 sadarbībā ar producentiem Ričardu Kalniņu (RickHill), Rolandu Prīvertu-Beimo (heywhosthatkid). Dziesmas pēcapstrādi veica Marks Spruģevics (MAURIKS). Dziesma tapa sadarbībā ar Vincent Entertainment. Mūzikas video dziesmai “ADRENALĪNS” iet roku rokā , ar tādu pašu jaudu , mūzikas video tiks prezentēts klausītājiem 04.03.2024. YouTube platformā.Video režisors Raimonds Siliņš (mondeniles)

Dziesma “ADRENALĪNS” ir par cilvēku mēģināšanu ierobežot tevi. Pārliekus klausoties citos un domājot, ko citi uzskata par tevis paveikto un radīto, notiek sevis ierobežošana. Ir sajūta, ka pazūd autentiskais “Es” un patiesais vēstījums. Var uzdot sev iekšēju jautājumu – Kā būtu bijis, ja es neklausītos / pārāk ļoti neaizdomātos, bet vienkārši darītu? Vultura stingri iesaka pieturēties pie sava, neskriet degunam pa priekšu, bet izvērtēt, kas notiek apkārt un vairāk dzīvot momentā lieki nedomājot par cilvēku viedokļiem. Realitātē, cilvēki, kuri mēģina ierobežot un falsificēt tavu iekšējo “Es”, nozīmē, ka kādam nepatīk, ka tev izdodas, vai arī vēlas līdzināties tev.

Kā var noprast, šobrīd māksliniece strādā pie lielāka muzikāla projekta, kas iespējams būs latviešu valodā. Tomēr, lai veicinātu intrigu un neizpaužot pārāk daudz, Vultura ieteiktu sekot līdzi it īpaši, ja elektroniskā mūzika un tā sub-žanri ir interesējoši.

Vultura jeb Annija Tīna Kukuka (23) ir eksperimentālās elektroniskās mūzikas pārstāve, mūziķe, dziesmu autore un producente ar pseidonīmu Vultura.

2023.gadā ieguva Latvijas mūzikas ierakstu “Zelta Mikrofons” 2 gada balvas kā labākā “Debija” un “Elektroniskā/deju mūzika” ar savu debijas solo albumu “Not Your Typical Fairytale”. Vultura ir muzikāls manifests un pārsteigums Latvijas elektroniskās mūzikas vidē. Ar provokatīvo un baudāmo skanējumu, vēljoprojām  Vultura turpina eksperimentēt un apvienot citus žanrus elektroniskajā mūzikā, sniedzot “svaigu” skanējumu kultūrvidē. Ņemot vērā, ka lielākoties dziesmas mūziķe raksta angļu valodā, tagad ir apņēmusies rakstīt arī vairāk dzimtajā valodā.

Vultura uzstājusies tādos festivālos kā “Positivus”, “Laba Daba” u.c., kā arī iesildījusi duetu/grupu “HURTS” Siguldas Pilsdrupu estrādē, koncertējusi dažādās Latvijas pilsētās kopsummā.

Vultura novēl visiem sargāt savu enerģiju un turpināt darīt iesākto, kas rada patīkamas sajūtas un padara ceļu skaidrāku.

,,ADRENALĪNS“spotify:

https://open.spotify.com/track/1d3mur0jFHrulTPbonNkdE?si=bPUJA32JRaCqA8ZlT728rw

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit